ب ام و M3 مدل ۲۰۲۱ ، سدان سیاه پوش آلمانی

بروزرسانی در: شنبه 16 اسفند 99 ساعت 15:49
ب ام و M۳ مدل 2021 ، سدان سیاه پوش آلمانی

سری۳ ب ام و همراه با لوگوی M یکی از محبوب ترین محصولات صنعت خودرو برای تیونرها در تمام دوران بوده است. زیبایی ظاهری و بستر مناسب برای توسعه قابلیت های فنی ازمهمترین ویژگی هایی هستند که ام۳ را تبدیل به گزینه اصلی برای بسیاری از پروژه های تیونینگ می کند.

در قسمت دماغه؛ گریل(جلوپنجره) جدید و بزرگ ب ام و دارای بافت نرده ای تمام مشکی است که در همراهی با ورودی های هوای لانه زنبوری بامپر(سپر)، اسپویلر و لیپ کربنی جلو منظره ای بینظیر را شکل داده است.

منهارت از نوارهای طلایی رنگ برای پوشش لبه جزئیات بامپر استفاده کرده که به خوبی در محیط مشکی دیده می شوند.

روی درپوش موتور علاوه بر هوداسکوپ ها(ورودی هوا) یک نوار رنگی پهن طلایی رنگ نیز قرار داده شده است.

در نمای جانبی، رینگ های پره ای دوقلوی ۲۱ اینچی با لاستیک ۲۶۵ در محور جلو و ۳۰۵ در محور عقب جلب نظر می کنند.

در قسمت عقب نیز دیفیوزر حرفه ای با خروجی های اگزوز دوقلو در هر طرف را باید مهمترین رویداد تعریف شده توسط منهارت دانست.

 

 ب ام و  تیونینگ ب ام و  سدان  معرفی خودروی خارجی  تیونر  تیونر آلمانی  bmw

 

نمونه ۳ لیتری توربودوقلوی ۶ سیلندر استاندارد پس از بروزرسانی های منهارت ۹۰ اسب بخار بیشتر همراه خود دارد که میزان خروجی را در مدل کامپتیشن به بالای ۶۰۰ اسب بخار می رساند. سیستم تعلیق نیز دستخوش تغییراتی شده تا ویژگی های اسپرت بیشتری را به نمایش بگذارد.

منهارت پرفورمنس مجموعه ای است با ۳۰ سال سابقه که بطور تخصصی به تیونینگ خودروهای آلمانی بویژه ب ام و مشغول است. یکی از روش های جالب گروه منهارت علاوه بر تغییرات ظاهری، جایگزینی موتور محصولاتی مانند ایی۳۰، ایی۴۶ یا ایی۹۰ ام۳ با موتور محصولات بسیار بزرگ تر مانند پیشرانه ۵ لیتری ۱۰ سیلندر ایی۶۰ ام۵ است. خوب طبیعتا چنین تغییری در بخش موتور نیازمند بروزرسانی شاسی، تغییرات در سیستم ترمز، تعلیق و اگزوز خواهد بود و این جادوی مهندسان گروه تخصصی منهارت در ووپرتال آلمان است. منهارت پروژه های موفقی را با دیگر برندهای مطرح خودرویی جهان نیز به نمایش می گذارد اما همانطور که عنوان شد؛ تخصص اصلی این گروه روی ب ام و متمرکز شده اما پروژه های بینظیری از محصولات آئودی، بنتلی، جیپ، لامبورگینی، مرسدس بنز، مینی و ... را نیز ارائه می دهد. رنگ طلایی به عنوان المان ثابت منهارت در بخش های مختلف پروژه های این کمپانی مشاهده می شود.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar