معرفیRC-6 سدان چینی اسپرت

سه شنبه 5 اسفند 99 ساعت 15:50
معرفیRC-۶ سدان چینی اسپرت

برند خودرویی بائوجون محصول همکاری ۳ کمپانی جنرال موتورز، سایک موتور و وولینگ اتومبیل است. این برند در سال ۲۰۱۰ و با همکاری نزدیک جنرال موتورز کار خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی بائوجون در لیوژو قرار دارد.

یکی دیگر از محصولات بائوجون با نام RC-6 است.کمپانی تولید کننده در اطلاعات رسمی این محصول را در رده سدان قرار داده است!

آرسی-۶ با مدل ۲۰۱۹ در بازار چین ۱۳۱۰۰ تا ۱۹۲۰۰ دلار قیمت دارد.

معرفیRC-6 سدان چینی اسپرت

معرفیRC-6 سدان چینی اسپرت

 

طراحی
در مقایسه با آرسی-۵ دماغه و نمای ظاهری چهره ای عضلانی تر و اسپرت تر به خود گرفته است. در نمای جانبی نیز  خط شانه به مراتب قدرتمندتر شده و چشمان بیننده را با مسیر خود همراه می کند. شیب سقف کاملا شرایط یک کوپه و فست بک را همراه خود دارد و شباهت های زیادی را به ب ام و اکس۴ و خودروهای دیگر در این کلاس را به نمایش می گذارد.

از منظر ابعاد، خودرو برابر با ۴۹۲۵ میلیمتر در طول، ۱۸۸۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با ۲۸۰۰ میلیمتر است. وزن خالص خودرو با توجه به تریم ۱۴۴۰، ۱۴۷۰ و ۱۵۱۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

رینگ ها در حالت استاندارد ۱۸ اینچی هستند.

پیشرانه
در قسمت پیشرانه تمامی تریم ها از موتور ۱.۵ لیتری توربو با ۱۴۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۴۵ نیوتن متر استفاده شده است. در قسمت جعبه دنده هم نمونه ۶ سرعته دستی و ۸ سرعته سی وی تی ارائه شده است.

شاخص مصرف سوخت با جعبه دنده دستی برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۸.۷ لیتر، در بزرگراه ۵.۶ لیتر  در حالت ترکیبی ۶.۷ لیتر است. این آمار با جعبه دنده سی وی تی برابر با ۹.۳ لیتر، ۶.۱ لیتر و ۷.۳ لیتر گزارش شده است.

این خودرو فاقد سامانه تمام چرخ محرک است.

کابین و ایمنی
بائوجون در طراحی فضای کابین خلاقانه عمل کرده و با استفاده از عناصر رنگی متضاد (در این تصاویر نارنجی) و بکارگیری فناورانه هایی مانند نمایشگر کیلومتر دیجیتال(آپشن) و نمایشگر بزرگ لمسی برای تنظیمات سیستم سرگرمی در جذب مخاطب به خوبی عمل می کند.

از امکانات کابین می توان به سیستم تهویه دستی(آپشن اتوماتیک)، استارت دکمه ای، درب صندوق الکتریکی، بلوتوث، تنظیم الکتریکی صندلی راننده و سرنشین(آپشن)، گرم کن و تهویه صندلی(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، گرم کن آینه (آپشن)، آینه ها با قابلیت تنظیم الکتریکی(آپشن)، سنسور باران(آپشن)، اسکای روف و ... نام برد.

در قسمت ایمنی نیز مواردی مثل: ورود بدون کلید، رادار پارک جلو و عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دوربین پانورامیک(آپشن)، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری(آپشن)، ترمز پارک اتوماتیک(آپشن)، دستیار حرکت در سربالایی، دی لایت، نور بالا و پایین تطبیقی(آپشن)، ایزوفیکس و ... اشاره کرد.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar