اعلام قیمت جدید میتسوبیشی لنسر در شرایط فروش جدید آرین موتور

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
اعلام قیمت جدید میتسوبیشی لنسر در شرایط فروش جدید آرین موتور

گروه ” آرین موتور پویا ” به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن در کشور، اخیراً تازه‌ترین شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات خود را اعلام کرده است. در این لیست بهای رسمی میتسوبیشی لنسر 2018 با افزایش قیمت ذکر شده است.

بر پایه بخشنامه فروش ” آرین موتور پویا “، هم اکنون امکان خرید میتسوبیشی اوتلندر 2017 و 2018، میراژ، لنسر و ASX با مدل 2018 به طور نقدی و مشارکتی امکان پذیر است. به غیر از اوتلندر 2018، دیگر خودروهای ذکر شده امکان خرید به طور اقساطی را دارند. همینطور در این طرح فروش اعلام شده که بهای میتسوبیشی ASX و میراژ با سال ساخت 2018 قطعی نیست و احتمال دارد رقم 259 میلیون تومان برای ASX و 112 میلیون تومان برای میراژ در زمان تحویل تغییر کند. در این طرح فروش فقط میتسوبیشی لنسر، اوتلندر 2017 و 2018 در 30 روز کاری به دست متقاضیان می‌رسد و میراژ در 60 روز کاری و ASX در 90 روز کاری تحویل داده می‌شود.

همینطور در طرح فروش نقدی مشارکتی هم با تاریخ‌های تحویل 120 روز کاری تنها اوتلندر، میراژ و ASX با مدل 2018 امکان ثبت نام دارند و متقاضیان باید دقت کنند که در این اعلامیه و قراردادها، قیمت نهایی خودرو علی الحساب در نظر گرفته می‌شود.

شرکت ” آرین موتور پویا ” به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن، در این بخشنامه قیمت بیش‌تر خودروهای خود را نسبت به وضعیت فروش قبلی خود تغییر نداده است. تنها میتسوبیشی لنسر که قبل از این با قیمت غیر قطعی به فروش می‌رسید، از این پس بهای رسمی 210 میلیون تومان را پیدا کرده است که قبل‌تر در بازار خودرو و نمایندگی‌ها، قیمتی پایین‌تر از 200 میلیون تومان برای آن اعلام می‌شد. همینطور در این شرایط فروش، نامی از میتسوبیشی اوتلندر PHEV برده نشده است و احتمال دارد در هفته‌های آینده، باز این خودرو به لیست فروش ” آرین موتور پویا ” اضافه شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar