قیمت فونیکس FX در بازار اعلام شد / اسفند ۱۴۰۱

بروزرسانی در: پنج شنبه 4 اسفند 01 ساعت 13:25
قیمت فونیکس FX در بازار اعلام شد / اسفند 1401

بروزرسانی ۴ اسفند ۱۴۰۱: شرکت مدیران خودرو تحویل محصول فونیکس FX را در دو تیپ از چند روز قبل آغاز کرده و قیمت این خودروی جدید در بازار مشخص شده است.

کراس اوور FX که همان نسخه ایرانی چری اومودا۵ است، در تیپ اکسلنت به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز بوده که حدود ۱۵۵ اسب بخار را با گشتاور حدود ۲۲۵ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه به جعبه دنده اتوماتیک CVT مجهز است که قابلیت تیپ ترونیک ۹ سرعته مصنوعی را دارد و توان را به چرخ های جلو منتقل می کند.

این خودرو در مدل اکسلنت هم اکنون در بازار حدود ۲.۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان قیمت دارد. قیمت ثبت نامی این محصول حدود ۱.۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ انجام شد.

فونیکس FX در تیپ پرمیوم به پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو شارژر TGDi مجهز است که توسط کمپانی AVL اتریش طراحی شده و ۱۹۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه توان خود را طریق جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه تَر (WDCT) ساخت کمپانی گتراک به چرخ های جلوی فونیکس FX می رساند. در نسخه ۱.۶ لیتری TGDi این کراس اوور از سیستم تعلیق مولتی لینک استفاده شده است

قیمت این محصول هم اکنون در بازار حدود ۲.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان است. قیمت این خودرو در نمایندگی های شرکت مدیران خودرو ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است.

 

بروزرسانی ۲۴ دی ۱۴۰۱: قیمت جدید فونیکس FX پرمیوم، ۱۰۰ میلیون گران تر از نسخه اکسلنت در دی ماه ۱۴۰۱ اعلام شد.

فونیکس FX اکسلنت که چندی پیش قیمت آن ۱۲۸۰ اعلام شد با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو ۱۵۶ اسب بخاری و ۲۳۰ نیوتن‌متری با گیربکس CVT عرضه شد اما حالا مدیران خودرو نسخه قوی تر را با امکانات یکسان به نام فونیکس FX پرمیوم، ۱۳۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است. فونیکس FX پرمیوم از پیشرانه مشابه تیگو ۸ پرو بهره میبرد که ۱۹۷ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن‌متر گشتاور را از یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به چرخهای جلو منتقل کند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar