اعلام جزئیات قیمتی شاسی بلند جی ‌ام سی یوکان ۲۰۲۱

بروزرسانی در: شنبه 24 اسفند 98 ساعت 17:11
اعلام جزئیات قیمتی شاسی بلند جی ‌ام سی یوکان 2021

بالاخره امروز شرکت جنرال موتورز قیمت دو خودرو جی ‌ام سی یوکان و یوکان ایکس ال مدل ۲۰۲۱ را منتشر کرد و با توجه به میزان تجهیزات و امکانات جدید ارائه شده روی آن‌ها، واقعاً می‌توان گفت این خودروها ارزش خرید بسیار بالایی دارند.

قیمت مدل پایه یوکان SLE با احتساب ۱۲۹۵ دلار هزینه نمایندگی از ۵۱۹۹۵ دلار شروع می‌شود که در مقایسه با مدل فعلی ۱۰۰ دلار گران‌تر شده است! مدل با طول بین دو محور بیشتر یوکون ایکس ال درتریم پایه SLE خود قیمتش از ۵۴ هزار و ۶۹۵ دلار شروع می‌شود که آن هم افزایش قیمتی ۱۰۰ دلاری در قیاس با مدل فعلی دارد. قیمت آپشن دو دیفرانسیل این خودرو در همه تریم ها ۳ هزار دلار تعیین شده است. قیمت ‌تریم دو دیفرانسیل یوکون و یوکون ایکس ال در ادامه با مقایسه قیمت نسبت به مدل ۲۰۲۰ را می‌توانید ببینید: به خاطر داشته باشید که‌ تریم جدید AT4 به صورت استاندارد دو دیفرانسیل است، بنابراین AT4 از نظر قیمتی به SLT نزدیک‌تر بوده تفاوت بیشتری با دنالی دارد.

یوکان SLE: 51 هزار و ۹۹۵ دلار (۱۰۰ دلار افزایش)

یوکان SLT: 59 هزار و ۹۵ دلار (۸۱۰ دلار کاهش)

یوکان AT4: 66 هزار و ۹۵ دلار

یوکان دنالی: ۶۹ هزار و ۶۹۵ دلار (۸۰۰ دلار افزایش)

یوکان ایکس ال SLE: 54 هزار و ۶۹۵ دلار (بدون تغییر)

یوکان ایکس ال SLT: 61 هزار و ۷۹۵ دلار (بدون تغییر)

یوکان ایکس ال AT4: 68 هزار و ۷۹۵ دلار

یوکان ایکس ال دنالی: ۷۲ هزار و ۳۹۵ دلار (۶۰۰ دلار افزایش)

کاهش قیمت یوکون اس ال تی در مقایسه با تریم استاندارد ادیشن مدل ۲۰۲۰ این خودرو اتفاق افتاده، نه در مقابل‌ تریم SLT. مدل جدید جی ‌ام سی یوکان قیمتی تقریباً ۱۷۰۰ دلار بیشتر از شورولت تاهو مدل ۲۰۲۱ دارد و همین میزان تفاوت قیمت را میان جی ‌ام سی یوکان ایکس ال و شورولت سابربن نیز می‌بینیم.

اعلام جزئیات قیمتی شاسی بلند جی ‌ام سی یوکون 2021

خودروی جی ‌ام سی یوکان به صورت استاندارد به یک موتور هشت سیلندر خورجینی ۵.۳ لیتری با ۳۵۵ اسب بخار قدرت و ۵۱۹ نیوتن متر گشتاور مجهز شده است. شورولت تاهو و سابربن نیز دقیقاً همین مشخصات فنی را دارند. تریم های یوکون دنالی، به مانند تریم های کانتری در شورولت تاهو و سابربن از یک موتور هست سیلندر خورجینی ۶.۲ لیتری با ۴۲۰ اسب بخار قدرت و ۶۲۳ نیوتن متر گشتاور بهره می‌برند. هر دو موتور به یک گیربکس ۱۰ دنده اتومات متصل هستند. با انتخاب تمامی آپشن ها، قیمت یک دستگاه یوکون ایکس ال دنالی می‌تواند به بالای ۸۰ هزار دلار نیز برسد. از جمله مهم‌ترین آپشن های این خودرو می‌توان به سانروف پانوراما، سیستم سرگرمی ردیف عقب صندلی‌ها، سیستم تعلیق بادی و سیستم کنترل تعلیق Magnetic Ride اشاره کرد.

همچنان شرکت جزئیات قیمتی این خودروها با پیشرانه ۳ لیتری دورامکس شش سیلندر خطی با ۶۲۳ نیوتن متر گشتاور را اعلام نکرده است و انتظار می‌رود نزدیک به زمان شروع فروش این شاسی بلندهای فول سایز شرکت آن را منتشر کند.

autoblog

منبع: Z4Car

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar