فیس‌ لیفت جتور داشنگ

سه شنبه 1 خرداد 03 ساعت 11:40
فیس‌ لیفت جتور داشنگ

جتور داشنگ یکی از محصولات جدید گروه بهمن برای بازار ایران است که با نام فیدلیتی XB1 در کشورمان حضور خواهد داشت. این خودرو هنوز به مرحله عرضه انبوه در ایران نرسیده اما در چین، اکنون فیس‌لیفت این خودرو معرفی شده است. جتور داشنگ فیس‌لیفت علاوه بر تغییرات ظاهری، به پیشرانه قوی‌تری در تیپ پایه مجهز خواهد بود.

جتور داشنگ یا همان فیدلیتی XB1، از تابستان سال گذشته در روسیه عرضه می‌شود. این خودرو از سال ۲۰۲۲ نیز در چین حضور دارد. اکنون وب‌سایت وزارت صنعت جمهوری خلق چین، تصاویری جدید از جتور داشنگ فیس‌لیفت منتشر کرده است. جتور داشنگ فیس‌لیفت یک مدل بازسازی شده نیست، بلکه به عنوان خودرویی کاملا جدید معرفی خواهد شد.

همانند بسیاری دیگر از فیس‌لیفت‌ها، نمای جلوی جتور داشنگ به طور کامل تغییر کرده است. جلوپنجره این خودرو اکنون به خودروهای برقی چری شباهت دارد. دماغه خودرو نیز تا حد زیادی صاف شده است. مشتریان در صورت پرداخت هزینه بیشتر، اکنون می‌توانند چراغ‌های مه‌شکن جلو را نیز برای این خودرو سفارش دهند. سبک طراحی چراغ‌های عقب فیدلیتی XB1 جدید نیز تغییر کرده است.

فیس‌ لیفت جتور داشنگ

طول جتور داشنگ فیس‌لیفت اکنون به ۴۶۰۰ میلی‌متر می‌رسد که ۱۰ میلی‌متر بیشتر از مدل قبلی است. سایر ابعاد این خودرو بدون تغییر باقی مانده‌اند. همچنین هنوز هیچ تصویر دقیقی از فضای داخلی منتشر نشده است؛ با این حال انتظار داریم که سیستم چندرسانه‌ای جدیدی را در این خودرو ببینیم.

جتور داشنگ در چین با پیشرانه ۱.۵ لیتری چهارسیلندر توربوشارژر عرضه می‌شود که به لطف تغییرات انجام شده روی آن، اکنون ۱۸۴ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. نسخه قوی‌تر این خودرو نیز با موتور ۱.۶ لیتری توربو ۱۹۶ اسب‌بخاری عرضه می‌شود. تمامی تیپ‌های این خودرو تک دیفرانسیل هستند. طی سال آتی میلادی، جتور داشنگ فیس‌لیفت به بازارهای صادراتی نظیر روسیه خواهد رسید.

خودروبانک

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar