معرفی جیلی آیکون باترفلای

بروزرسانی در: یکشنبه 30 اردیبهشت 03 ساعت 14:32
معرفی جیلی آیکون باترفلای

جیلی تا آوریل ۲۰۲۴ برابر با ۳۰۸۳ دستگاه آیکون در بازار چین به فروش رسانده که رتبه بیست و دوم در شاسی بلند کامپکت و رتبه دهم در محصولات جیلی را به آن اختصاص می دهد.

جیلی آیکون باترفلای نام یک کراس اوور اقتصادی است که در بازار چین برای تریم پایه برچسب قیمت ۱۳۸۰۰ دلاری دارد. اکنون ۳ محصول از خانواده آیکان در لیست فروش جیلی قرار دارند که از ۱۵۲۰۰ تا ۱۸ هزار دلار(در تریم پایه) قیمت دارند. بدین ترتیب باترفلای یا پروانه تبدیل به ارزان ترین عضو خانواده می شود.

جیلی تا آوریل ۲۰۲۴ برابر با ۳۰۸۳ دستگاه آیکان در بازار چین به فروش رسانده که رتبه بیست و دوم در شاسی بلند کامپکت و رتبه دهم در محصولات جیلی را به آن اختصاص می دهد.

آیکان باترفلای همچنان زبان طراحی محصولات فعلی خانواده را دنبال می کند. مهم ترین ویژگی ها در نمای خارجی به کد رنگ های جدید، دستگیره های درب مخفی، رینگ های چندپره ۱۹ اینچی و... می شود. همچنین برای تریم داخل کابین نیز ۵ رنگ جدید لیست شده است.

در پروفایل دماغه همچنان تمایل خودروساز به استفاده از الگوی چراغ های خطی تیز و باریک در هماهنگی با جلوپنجره چهارضلعی را شاهد هستیم. عناصر کرومی نیز آرایش کار را عهده دار هستند.

جیلی آیکان باترفلای از منظر ابعاد برابر با ۴۳۵۰ میلیمتر در طول، ۱۸۱۵ میلیمتر در عرض و ۱۶۲۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۶۴۰ میلیمتر است.

اطلاعات داخل کابین و همچنین پیشرانه منتشر نشده اما به عنوان یک مرجع باید به مدل های فعلی آیکان اشاره کنیم که در کابین میزبان نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی اطلاعات کیلومتر و ۱۲.۳ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی هستند.

در بخش پیشرانه نیز انجین ۱.۵ لیتری توربو ۴ سیلندر با خروجی ۱۸۱ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر استفاده شده که با جعبه دنده ۷ سرعته دی سی تی هماهنگ می شود. متوسط مصرف سوخت ۶.۳ لیتر است.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar