معرفی شاسی بلند فورد اورست ۲۰۲۳

شنبه 14 اسفند 00 ساعت 12:29
معرفی شاسی بلند فورد اورست 2023

اخیرا تصاویر مربوط به مدل ۲۰۲۳ این خودرو ارائه شده که در مقایسه با نسل قبلی تغییرات کاملی را به نمایش می گذارد. سبک طراحی دماغه به پیکاپ های مطرح فورد نزدیک شده که البته این شباهت تا زیر پوست این محصول نیز ادامه دارد!

با توجه به اطلاعات ارائه شده، اورست ۲۰۲۳ بر پایه پیکاپ رنجر ۲۰۲۲ توسعه یافته تا به عنوان یک شاسی بلند با ۳ ردیف صندلی حاصل ترکیب جالبی با پیکاپ میان سایز رنجر باشد. البته اینجا و در عرض شاهد حدود ۵۰ میلیمتر توسعه بیشتر هستیم تا این تغییر، پایداری و ثابت بهتری را برای شاسی بلند به همراه داشته باشد.

از ویژگی های کابین می توان به کیفیت بالای مواد اولیه، نمایشگر عمودی ۱۰.۱ اینچی تا ۱۲.۳ اینچی(در تریم پرچمدار) لمسی ویژه سیستم سرگرمی، نمایشگر ۸ تا ۱۲ اینچی دیجیتال اطلاعات کیلومتر، نورپردازی هوشمند، سیستم صوتی حرفه ایی، شارژ بی سیم و ... اشاره کرد.

در بخش پیشرانه نیز گزینه های مختلفی پیش روی مشتریان قرار می گیرد: نمونه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل، نمونه ۴ سیلندر ۲ لیتری در آپشن تک توربو یا توربودوقلو و همچنین نمونه ۲.۳ لیتری اکوبوست که تمامی این مدل ها با جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا ۱۰ سرعته اتوماتیک قابل سفارش هستند.

فورد به این نکته اشاره کرده که اورست قابلیت عبور از مسیرهای دشوار آبی با عمق ۸۰۰ میلیمتر را دارد.

از امکانات بخش ایمنی نیز باید به کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، دستیار ترمز، نمایش نقاط کور دید راننده، سنسور پارک و ... را مورد اشاره قرار داد.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar