پیکاپ جدید و جذاب چینی پاسخی برای فورد رپتور

سه شنبه 9 آذر 00 ساعت 14:11
پیکاپ جدید و جذاب چینی پاسخی برای فورد رپتور

کمپانی مذکور به منظور حفظ برتری های خود و تداوم موفقیت های فروش، راهبردهای ویژه ای برای بخش تولید وانت خود دارد که یکی از مهمترین آنها طراحی و معرفی محصولات جدید و منطبق بر پیشرفت های روز است.

گریت وال موتورز در نمایشگاه خودروی گوانگژو یا همان اتو گوانگژو از یک پیکاپ مفهومی بسیار جذاب رونمایی کرده که در واقع نسخه ای بروز شده با قابلیت های آفرودی بیشتر از Poer پیکاپ قبلی گریت وال به نظر می رسد.

پوئر استاندارد از پیشرانه ۲ لیتری دیزل ۱۶۳ اسب بخاری و همچنین ۲ لیتری بنزینی ۱۹۰ اسب بخاری استفاده می کند. در بخش جعبه دنده نیز تریم های دستی و اتوماتیک قابل سفارش است. سامانه تمام چرخ محرک نیز به عنوان آپشن در نظر گرفته شده است.

گشتاور نمونه دیزل برابر با ۴۰۰ نیوتن متر و پیشرانه بنزینی ۳۶۰ نیوتن متر است.

پوئر استاندارد در بازار چین ۱۵۳۵۰ تا ۲۵ هزار دلار  قیمت دارد.

از جمله تغییرات نمونه آفرودی به جابجایی خروجی اگزوز و انتقال آن به مسیر ستون اول اتاق، چرخ های بزرگ تر آفرودی، هلال گلگیر آفرودی، سپر جدید، رکاب جدید، موتور بکسل جدید و ... قابل اشاره هستند.

ارتفاع خودرو نیز در مقایسه با پوئر استاندارد ۵۱ میلیمتر افزایش یافته است.

در وب سایت های چینی این پیکاپ را به عنوان پاسخی به فورد اف-۱۵۰ رپتور مطرح کرده اند که عملا چنین مقایسه ای با محصول ۷۰ هزار دلاری فورد چندان قابل اعتنا نیست. رپتور مدل سال از پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری با ۴۵۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۹۱ نیوتن متر استفاده می کند.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar