معرفی پیکاپ گریت‌ وال کانون فایر بمب

بروزرسانی در: دوشنبه 15 اسفند 01 ساعت 13:56
معرفی پیکاپ گریت‌ وال کانون فایر بمب

پیکاپ گریت‌ وال کنون فایر بمب ادیشن Cannon Firebomb Edition از پیکاپ تراک‌های محبوب با ظرفیت فروش بالا در ایران است که با توجه به حضور محصولات گریت‌وال در ایران، می‌توانیم انتظار ورود این پیکاپ به بازار پیکاپ تراک‌های ایران را داشته باشیم.

پیکاپ گریت‌ وال کانون فایر بمب ادیشن Cannon Firebomb Edition یک نسخه ویژه از وانت کنون آفرود ادیشن با دماغه اصلاح شده، سپرهای بهبودیافته، تعلیق ارتقاء یافته با ویژگی‌های تردد بهتر در مسیرهای سخت و آفرودی است که با رنگ قرمز از مدل‌های دیگر متمایز می‌شود.

پیکاپ کانن در واقع مجموعه‌ای از پیکاپ‌های گریت‌وال با نام گریت وال کنون است که با هدف جذب تقاضای روزافزون خودروهای آفرودی در چین تولید شده می‌شود.

پیکاپ گریت‌وال کانون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition بر اساس پیکاپ گریت وال کنون آفرود ادیشن Great Wall Cannon Offroad Edition توسعه یافته که در حال حاضر با دو مدل پیشرانه راهی بازار می‌شود. یک نسخه به پیشرانه ۲ لیتری توربو با ۱۹۰ اسب بخار قدرت و نسخه دیگر نیز به یک پیشرانه ۲ لیتری توربو دیزل با توان ۱۶۳ اسب بخار مجهز است و با قیمت پایه ۲۵ هزار دلار به خریداران عرضه می‌شود.

بد نیست بدانید که پیکاپ گریت وال کانون که این نسخه ویژه بر اساس آن به تولید رسید یک پیکاپ کار با قیمت ۱۹ هزار دلاری و با پیشرانه‌های مختلف است.

گریت وال نسخه ویژه پیکاپ کنون را با همکاری تاپ فایر Topfire یکی از شناخته شده‌ترین توسعه دهندگان خودروهای آفرودی چین، تولید کرده و اولین بار در نمایشگاه خودرو شانگهای ۲۰۲۲ به نمایش درآورد.

تاپ فایر پیش از این نیز با گریت وال و در توسعه مجموعه تانک این شرکت همکاری داشته است.

فضای داخلی نسخه ویژه پیکاپ گریت وال کنون با صندلی‌ها و تزئینات زرشگی تیره دیزاین شده است.

نسخه ویژه پیکاپ گریت‌وال کنون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition احتمالا با یک پیشرانه ۲ لیتری توربو که توان تولید ۲۲۴ اسب بخار نیرو و گشتاور ۳۸۰ نیوتن متر را در اختیار دارد با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و به صورت چهار چرخ محرک و با حداکثر سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت راهی بازار می‌شود.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar