اخبار جدید از جایگزینی پراید و پژو ۴۰۵

بروزرسانی در: شنبه 9 آذر 98 ساعت 13:02
اخبار جدید از جایگزینی پراید و پژو 405

یک کارشناس حوزه خودرو عقیده دارد که خروج پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید بر اساس مصوبه شورای استاندارد و بر اساس درخواست مردم برای ورود خودروهای جدید بوده است.

آرش کجویی با تاکید بر این مطلب، افزود: بر اساس مصوبه شورای‌عالی استاندارد، خودروسازان می‌توانند با رعایت استاندارد خودروهای جدیدی را جایگزین این دو خودرو کنند.

وی در این مورد تصریح کرد: البته با توجه به وضعیت تحریم و محدودیت‌های که خودروسازان داخلی با آن مواجه هستند، نمی‌توان انتظار داشت که ناگهان شمار زیادی از خودروهای قدیمی تولیدشان متوقف شود و تلاش هم بر این بود که تصمیم‌گیری در این زمینه به شکلی پلکانی انجام شود.

این کارشناس حوزه خودرو در ادامه با اشاره به درخواست‌های مصرف‌کنندگان برای ورود خودروهای جدید به بازار هم افزود: البته نظر مردم و کارشناسان هم بر ورود خودروهای با کیفت تر و دارای آپشن‌های جدیدتر به بازار بوده است.

کجویی در مورد قیمت خودروها هم ادامه داد: البته این وضعیت افزایش قیمت دلار و تحریم‌ها هم بر قیمت تمام شده خودروهای ارائه شده توسط خودروسازان بی‌تأثیر نبوده است که دستگاه‌های مرتبط نسبت به کنترل شرایط به خوبی اقدام کردند.

وی تصریح کرد: باید توجه داشت که تورم بر تمامی بازارها تأثیر می‌گذارد و علاوه بر خودرو دیگر کالاهای سرمایه‌ای هم در چند هفته گذشته با افزایش قیمت رو به رو بوده‌اند.

عصر ایران

 

قیمت پراید

چرا پراید مجدداً ۵۰ میلیون تومان شد؟!

نقدینگی چالش بزرگ صنعت خودرو است

جایگزین‌های پژو ۴۰۵ مشخص شد + اسامی

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar