سایپا به انتشار ویدئوی نشت آب در داخل اتاق تیبا واکنش نشان داد

یکشنبه 29 مهر 98 ساعت 12:23
سایپا به انتشار ویدئوی نشت آب در داخل اتاق تیبا واکنش نشان داد

گروه سایپا به انتشار ویدئوی نشت آب به داخل اتاق خودرو تیبا که در فضای مجازی منتشر شده واکنش نشان داد .

گروه سایپا به انتشار ویدئوی نشت آب به داخل اتاق خودرو تیبا که در فضای مجازی منتشر شده واکنش نشان داد و اعلام کرد که این خودرو صفر کیلومتر نبوده ودر فرودین ۹۴ تحویل مشتری شده؛ از این رو نمی‌توان متصور بود که نقص منجر به ورود آب به اتاق از ابتدا وجود داشته و به احتمال فراوان در طول استفاده هموطن محترم از خودرو و یا شرایط محیطی نگهداری آن ایجاد شده است.

براساس اعلام سایپا،  ویدئوی منتشر شده به طوری است که بیننده تصور می‌کند خودروی دارای ایراد، از تولیدات جدید بوده و اخیراً خریداری و تحویل شده، حال آنکه پس از بررسی مشخص شد که بیش از چهار سال از تحویل خودرو به مشتری می‌گذرد و در این چهارسال قطعاً این خودرو در معرض بارندگی‌های قبلی قرار گرفته است که اگر چنین مشکلی در هنگام تحویل خودرو وجود داشت، در سال‌های پیش هم بروز می‌کرد.

همچنین صد در صد خودروهای تولیدی شرکت سایپا در انتهای خط تولید تحت تست‌های کیفی مانند تست نشتی و نفوذ آب با فشار و ... قرار گرفته و در صورت وجود نفوذ آب به داخل خودرو یا هر نقص دیگری به هیچ عنوان تجاری نشده و در پروسه تحویل قرار نمی‌گیرد.

لازم به ذکر است مرکز ارتباطات و امور بین الملل سایپا پس از شناسایی و برقراری تماس با این هموطن ، پیش از آنکه علت ایراد نقص فنی مشخص شود، مراتب عذرخواهی گروه خودروسازی سایپا از اشکال به وجود آمده را به ایشان اعلام و در ادامه برای مشخص شدن علت نشت آب به مرکز ارتباط با مشتریان سایپا و شبکه خدمات پس از فروش معرفی کرده است.

در بررسی‌های اولیه و بنابر اظهارات این هموطن، مشخص شد نشت آب از محل آنتن رادیو خودرو انجام گرفته است که می‌تواند ناشی از فرسودگی طبیعی یا دریافت خدمت خارج از شبکه خدمات پس از فروش سایپا باشد. با این حال، هماهنگی‌های لازم با یکی از نمایندگی‌های شرکت سایپا یدک در شهر محل اقامت ایشان برای پذیرش این خودرو و رفع ایراد آن انجام گرفته است.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar