قیمت کوئیک‌ S و ساینا S به زودی اعلام خواهد شد

بروزرسانی در: شنبه 4 بهمن 99 ساعت 13:37
قیمت کوئیک‌ S و ساینا S به زودی اعلام خواهد شد

رئیس شورای رقابت گفت: قیمت تمام شده دو خودروی کوئیک ‌S و ساینا S، هفته جاری به محض دریافت اطلاعات مشخص خواهد شد.

رضا شیوا در پاسخ به این سؤال که با وجود مصاحبه چند روز پیش قائم مقام شرکت سایپا مبنی بر این که تولید ساینا اس و کوییک اس آغاز شده و فقط چون قیمت نهایی آن اعلام نشده به مردم عرضه نمی‌شود، چرا قیمت تمام شده دو خودروی کوییک اس و ساینا اس را اعلام نمی‌کنید تا از تحمیل مدل‌های دیگر خودرو به متقاضیان و ثبت‌نام کنندگان این دو خودرو جلوگیری شده و از تضییع حقوق این افراد جلوگیری شود؟ گفت: اطلاعات کامل به دست ما نرسیده بود و به محض دریافت اطلاعات، در همین هفته موضوع قیمت گذاری دو خودروی کوئیک اس و ساینا اس، در شورای رقابت مطرح خواهد شد.

عدم تحویل خودرو مورد نظر بخاطر عدم تعیین قیمت شورای رقابت است

 قائم مقام مدیر عامل گروه سایپا، چند روز پیش در مصاحبه ای با یکی از رسانه‌ها، در مورد گلایه ثبت ‌نام کنندگان دو مدل خودروی کوئیک‌S  و ساینا S  که هنوز وارد بازار نشده است و بجای آن به متقاضیان خودروهای دیگر پیشنهاد و به نوعی تحمیل می‌شود، گفت: در خصوص کوئیک اس، در بیانیه‌ای رسمی اعلام کردیم به خاطر شیوع کرونا و تعطیلی کارخانۀ تزریق قالب‌های پلاستیکی، ۱ ماه تحویل این خودرو به تعویق افتاده است ولی چند روز هست که خط تولید کوئیک اس راه افتاده و مراحل تولید آزمایشی درحال سپری شدن است و به سرعت وارد تولید انبوه خواهد شد؛ الان چرا کسی راجع به تاخیر ساینای اس نمی‌پرسد؟ ساینای اس الان تولید شده و در کف کارخانه وجود دارد و حدود ۱۰۰۰ دستگاه ساینای اس آمادۀ فروش با تعهد داریم ولی چرا نمی‌توانیم بفروشیم؟ چون قیمت نداریم؛ من به شما اطمینان می‌دهم با این رویه‌ای که هست کوئیک اس هم دوباره با خلأ قیمت رو به رو شده و چون نقشی در قیمت‌گذاری نداریم به علت نبود قیمت نمی‌توانیم محصولات تولیدی را عرضه کنیم.

پیش بینی قائم مقام سایپا محقق می شود یا وعده رئیس شورای رقابت

حالا باید دید که حرف مجید باقری قائم مقام شرکت سایپا که گفته با این رویه‌ای که هست کوئیک اس هم دوباره با خلأ قیمت رو به رو شده و چون نقشی در قیمت‌گذاری نداریم به علت نبود قیمت نمی‌توانیم محصولات تولیدی را عرضه کنیم، درست از آب در می آید یا حرف رضا شیوا رئیس شورای رقابت که وعده داده که این هفته بحث قیمت نهایی دو خودرو کوییک اس و ساینا اس مشخص می شود؛ دو خودرویی که بلاتکلیفی در مورد قیمت نهایی شان و البته تولید توسط شرکت سایپا، باعث گلایه مردمی شده که از ماه ها پیش به امید تحویل خودرو مورد نظرشان در ماه های دی و بهمن، حدود ۴۰میلیون تومان به شرکت سایپا واریز کرده اند. 

ایلنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "قیمت کوئیک‌ S و ساینا S به زودی اعلام خواهد شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
حسن
مهمان

الله اکبر مگه بوگاتی تولید میکنین که قیمت نمیتونین بدین

حسن
مهمان

کوییک معمولی ۱۳۰
کوییک ار ۱۴۰
کوییک اس ۱۶۰
شرکت سایپا کوییک اس به غیر از سپر و صفحه امپر چیر دیگه ایی عوض شده مگه
واقعا به ملت ظلم میشه
درضمن دلار الان ۲۱ هست …بهونه دلار داشتین