برلیانس H230 به ۴ ستاره کیفیت دست یافت

چهارشنبه 15 اسفند 97 ساعت 14:16
برلیانس H230 به 4 ستاره کیفیت دست یافت

معاون کیفیت گروه پارس خودرو گفت: علی رغم وضعیت نابسامان صنعت خودرو, کیفیت همچنان اولویت پارس خودرو بوده و بر این اساس برلیانس H230 پارس خودرو به ۴ ستاره کیفیت دست یافت.

مهندس بهنام خلج معاون کیفیت گروه پارس خودرو با اعلام این خبر گفت: براساس آخرین ارزشیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استانداردهای ایران (ISQI) در بهمن ماه, گروه پارس خودرو روند رو به رشد کیفیت خود را ادامه داده است و بر همین اساس برلیانس H230 محصول این گروه توانست ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی را کسب کند.

وی افزود: شعار پارس خودرو, پیشرو بودن در کیفیت است و این مقوله در سخت‌ترین شرایط هم سرلوحه ماست و به همین خاطر پروژه‌های ارتقا کیفیت در پارس خودرو با تلاش کارکنان ادامه خواهد داشت.

معاون کیفیت پارس خودرو تصریح کرد: طبق هدفگذاری های انجام گرفته توسط مدیریت ارشد شرکت در سال قبل مقرر شد, دست کم یکی از محصولات خانواده برلیانس در سال ۹۷ به جمع خودروهای ۴ ستاره تولید شده در کشور بپیوندد, از این رو برلیانس H230 به عنوان کاندیدا معرفی شد.

مهندس خلج ضمن قدردانی از تلاش همه جانبه پرسنل به جهت ۴ ستاره شده برلیانس H230 یادآوری کرد: بعد از تعریف پروژه همکاران ما تلاش‌های زیادی داشتند تا با یک روند صعودی در ماه‌های اخیر بتوانیم به هدف خود پیش از پایان سال دست پیدا کنیم که خوشبختانه طبق آخرین گزارش ISQI این مهم, علی رغم وضعیت سخت اقتصادی محقق شد و برلیانس H230 توانست در ارزشیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استانداردهای ایران نمرات منفی پایین‌تری نسبت به مرز تعیین شده توسط این سازمان داشته باشد.

لازم به ذکر است پیش از این ساندرو و پارس تندر از محصولات پارس خودرو موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شده‌اند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar