خدمات ویژه گروه بهمن به مشتریان

بروزرسانی در: یکشنبه 13 بهمن 98 ساعت 12:09
خدمات ویژه گروه بهمن به مشتریان

شرکت بهمن همزمان با ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و به مناسبت شصت و هفتمین سالگرد تأسیس این شرکت خدمات ویژه‌ای را از ۱۵ بهمن لغایت ۸ اسفند ماه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، هدیه ویژه‌ای را به مناسبت شصت و هفتمین سالگرد تأسیس و به پاس قدردانی از همیاری مشتریان این گروه در این سال‌ها، با عنوان طرح "استقبال از بهار" از ۱۵ بهمن ماه به مدت ۲۰ روز کاری ارائه خواهد کرد.

در این طرح دارندگان خودروهای H2،B30،B50، مزدا ۳، کاپرا، کارا، وانت مزدا شامل این طرح می‌شوند و می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب از خدمات ویژه گروه بهمن استفاده کنند.

در طرح استقبال از بهار برای دارندگان خودروهای یاد شده ۲۰ درصد در ارائه قطعات مصرفی شامل فیلتر هوا، فیلترکابین، فیلتر سوخت، فیلتر روغن، ضد یخ و آب رادیاتور و ۱۲ درصد در روانکارها اعم از روغن موتور و روغن گیربکس تخفیف در نظر گرفته شده است، همچنین اجرت تعویض قطعات مصرفی، ضدیخ، آب رادیاتور، روغن موتور، روغن گیربکس و تنظیم نور چراغ در این طرح رایگان است.

لازم به ذکر است؛ این طرح در نمایندگی‌های منتخب شرکت بهمن در سطح کشور و همچنین نمایندگی مرکزی در شهر تهران به اجرا در می‌آید.

تسنیم

قیمت محصولات گروه بهمن موتور

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar