خودرویی برای تحویل به مشتریان نداشتیم + ویدیو

شنبه 30 آذر 98 ساعت 14:39
خودرویی برای تحویل به مشتریان نداشتیم + ویدیو

وزیر صنعت با اشاره به لغو همکاری شرکت‌های اروپایی و فروش یک میلیون و ۱۰۰ هزار خودرو که در زمان تحویل تولید نشده بودند ، گفت:امروز با افزایش تولید فقط زیر ۱۰ هزار دستگاه خودرو کف کارخانه‌ها هست که این طبیعی است.

بتازگی رحمانی وزیر صنعت در نشست هم اندیشی برای رونق تولید که با حضور کارآفرینان ، تولیدکنندگان و اصناف برگزار شده بود با اشاره به تولید روزانه ۴ هزار خودرو با وجود بدعهدی شرکت‌های اروپایی، گفت:  از روی اولی که پژو و رنو بی عهدی کرده و ایران را ترک کردند ما با تعهدات چند هزار نفری نسبت به خریداران مواجه بودیم به عبارتی خودرو فروخته شده بود اما چیزی برای تحویل نداشتیم.

وی با اعلام اینکه در آن مقطع یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر خودرو خریده بودند که نه پول و نه خودرویی برای تحویل به آنها وجود داشت، افزود:  این‌ها را امروز می‌گویم چون نمی‌خواستم در آن مقطع امید این تعداد خریدار خودرو قطع شود.

رحمانی با اشاره به اینکه در ابتدای وزارت بنده تولید خودرو هزار دستگاه هم نبود، گفت: آن تعداد خودرو هم اکثراً به کف کارخانه می‌رفت و تحویل مشتریان نمی‌شد اما امروز  با افزایش تولید تنها زیر ۱۰ هزار دستگاه خودرو کف کارخانه‌ها هست که این طبیعی است.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar