مردم تهران در اول هفته رانندگی بهتری دارند

یکشنبه 10 تیر 03 ساعت 14:44
مردم تهران در اول هفته رانندگی بهتری دارند

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه تهرانی‌ها اول هفته رانندگان بهتری هستند، گفت: خستگی‌ها و مهمانی‌ها در تصادفات آخر هفته بسیار تاثیرگذار است.

سرهنگ رابعه جوانبخت؛ رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص تصادفات در طول هفته در شهر تهران اظهار کرد: عمده فراوانی تصادفات در شهر تهران از نیمه هفته به انتهای هفته است یعنی دقیقا بحث خستگی‌ها در این خصوص بسیار تاثیرگذار است.

وی بیان کرد: البته ترددهای بیشتر و بالاتری را در آخر هفته‌ها به جهت مهمانی رفتن‌ها و دید و بازدیدها داریم که تاثیر خود را در تصادفات می‌بینیم به خصوص پنج‌شنبه شب‌ها این موضوع بیشتر خود را نشان می‌دهد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در  فصل بهار  امسال در  روز  سه‌شنبه ۱۴ درصد، چهارشنبه ۱۵ درصد و روز  پنج‌شنبه ۱۶ درصد فراوانی  تصادفات را در  شهر  تهران شاهد بوده‌ایم.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: در اوایل هفته شهروندان بهتر و قانونمندتر رانندگی می‌کنند و هرچقدر که به انتهای هفته می‌رسیم شاید به خاطر خستگی و فشار کاری و همچنین آمدوشدها شاهد تصادفات بیشتری در آخر هفته‌ها هستیم.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar