رضایت متقاضی در گرو ارائه خدمات با کیفیت است

پنج شنبه 20 دی 97 ساعت 11:04
رضایت متقاضی در گرو ارائه خدمات با کیفیت است

مدیرعامل گروه خدمات فنی رنا اظهار داشت: سطح دسترسی به قطعات و خدمات از مهمترین عوامل مؤثر در بهبود کیفیت کار این شرکت است.

بابک منصوری با ذکر اینکه یکی از اهداف خدمات فنی رنا، افزایش و جلب رضایت مشتری است افزود: تأمین و توزیع قطعات با کیفیت و قیمت مناسب از عوامل اصلی در این زمینه است. همچنین تمرکز بر شناسایی نیازها، تأمین و توزیع به موقع قطعات، حفظ و نگهداری عاملیت‌های وفادار از جمله برنامه‌های مهم گروه خدمات فنی رنا در حوزه بازرگانی است.

وی ادامه داد: شبکه گسترده توزیع قطعه از مزیت‌های رقابتی خدمات فنی رنا است و ما به خاطر برخورداری از چنین شبکه‌ای به خود می‌بالیم. عاملیت‌های فروش با توسعه توزیع قطعات اصلی با قیمت مناسب، می‌توانند سهم به سزایی در گسترش کمی و کیفی خدمات پس از فروش سایپا دیزل داشته باشند.

مدیرعامل گروه خدمات فنی رنا اظهار کرد: افزایش سطح دسترسی به قطعات از مهمترین اهداف خدمات فنی رنا در بخش بازرگانی است و افزایش حس اعتماد در متقاضیان یکی از دغدغه‌های ارزشمند خدمات فنی رنا است که در این زمینه تأمین قطعات به طور انحصاری از تأمین کنندگان معتبر داخلی و خارجی مورد توجه قرار گرفته است.

منصوری با اشاره به زیان ناشی از قطعات غیر اصلی و غیر ایمن، به مصرف کننده و منافع شرکت گفت: شبکه نمایندگی‌ها باید در زمینه مقابله با توزیع قطعات بی کیفیت پیش قدم باشند. یکی از مشکلاتی که خدمات فنی رنا در سال‌های گذشته با آن رو به رو بوده رشد روزافزون قطعات تقلبی و بی کیفیت در بازار است که باعث تحمیل هزینه‌های گزاف به مالکان خودرو شده است.

وی گفت: همه ما به ویژه عاملین فروش، وظیفه داریم متقاضی را به استفاده از قطعات اصلی هدایت کنیم. تأمین به موقع قطعات، سرعت در ارائه خدمات و کسب رضایت متقاضیان از مهمترین برنامه‌های خدمات فنی رنا است و انتظار می‌رود با تحقق این برنامه‌ها ضمن کاهش هزینه‌ها و گسترش خدمات نوین، در پیشبرد اهداف گروه خودروسازی سایپا نقش تأثیرگذاری را ایفا کنیم.

مدیرعامل گروه خدمات فنی رنا با اشاره به اینکه افزایش و تأمین رضایت متقاضی در گرو دسترسی مناسب به قطعات، آموزش مستمر مخاطبین بازار هدف، شفاف سازی و ارائه خدمات است، ادامه داد: متقاضی انتظار دارد که از خدمات مناسب به همراه قطعات با کیفیت استفاده کند، لذا وظیفه ما در شرکت خدمات فنی رنا این است که این وضعیت را برای متقاضی فراهم کنیم و نمایندگی‌ها در این زمینه در خط مقدم قرار دارند.

وی افزود: نمایندگی‌ها، بازوهای اجرایی خدمات فنی رنا در بازار هستند و نقش موثری در تقویت حس اعتماد متقاضیان دارند. تعامل دوسویه با نمایندگی‌ها به منظور افزایش سهم بازار از جمله مواردی است که در رابطه با نمایندگی‌ها مد نظر قرار گرفته است. درپی توسعه، آموزش مستمر و ارتقاء نمایندگی‌ها هستیم و برای افزایش سهم بازار باید تغییر رویکرد و روش‌های فروش و خدمات بروز را در دستور کار قرار دهیم.

مدیرعامل گروه خدمات فنی رنا اظهار کرد: رابطه ما با نمایندگی‌ها، رابطه برنده برنده است و در برنامه ریزی‌ها و سیاست‌های خدمات فنی رنا این موضوع مورد توجه قرار گرفته است. ما همواره حامی نمایندگی‌ها بوده و در وضعیت سخت اقتصادی در کنار آن‌ها هستیم.

بنابر این گزارش، گروه خدمات فنی رنا در سال جاری به منظور افزایش رضایت متقاضیان طرح‌های متنوعی را در بخش فروش قطعه به مرحله اجرا رسانده است تا ضمن افزایش سهم خدمات فنی رنا از بازار قطعات یدکی، متقاضیان هم دسترسی بهتری به قطعات اصلی و با کیفیت داشته باشند که از جمله این اقدامات می‌توان به احیاء برند رنا پس از ۱۱ سال، استانداردسازی بسته بندی قطعات، تفکیک فروش خدماتی و تجاری، تغییر در نحوه سفارش گذاری، تأمین و توزیع قطعات، طرح اصالت قطعه و همچنین مقابله با تولید و توزیع قطعات تقلبی و بی کیفیت، تجاری سازی قطعات، داخلی سازی، ارزان سازی، آموزش مستمر مخاطبین، مشارکت نمایندگان در پروژه‌ها، حضور مستمر در بازار، انجام پروموشن های دوره‌ای و... اشاره کرد.

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar