سردرگمی پیش خرید کنندگان خودروهای خارجی

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
سردرگمی پیش خرید کنندگان خودروهای خارجی

داستان پیوسته عدم تحویل خودروهای پیش خرید شده توسط شرکت‌های مختلف به سریالی بی انتها تبدیل شده و گویا این سریال قرار است، با پایان تلخ ضرر و زیان خریداران تمام شود، زیرا نه تنها شرکت‌ها پاسخگو نیستند، بلکه هیچ گونه پاسخگویی هم از سوی سازمان‌های متولی و نظارتی دولتی در برخورد با این شرکت‌ها گزارش نشده است.

محمد علیداد ابهری(یکی از مالباخته های این جریان) گفت: در تاریخ ۹۶/۵/۸ با مراجعه به شرکت رامک خودرو یک دستگاه تیوولی به قیمت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان با تحویل ۱۲۰ روز کاری پیش خرید کردم که مبلغ ۷۰ میلیون تومان آن را به شرکت پرداخت کردم. 

وی عنوان کرد: متاسفانه شرکت در تاریخ تحویل خودرو یعنی آذرماه ۹۶ به وعده خود پایبند نبود و وعده هفته بعد و ماه بعد را داد. تا اینکه با گذشت چندین ماه، در تیرماه امسال با من تماس گرفتند و اعلام کردند که برای تحویل خودرو باید متمم قرارداد را امضا کنید که این متمم، محتوایی به ضرر خریدار دارد و امضا آن شرایطی را برای فرار از دین و تعهد شرکت فروشنده را ایجاد می‌کند. 

این مالباخته به فارس گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ نفر وضعیتی مشابه وی دارند و علیرغم پرداخت مبالغ میلیونی به این شرکت نه تنها خودرویی تحویل نگرفته‌اند، بلکه نتوانسته‌اند پول خود را از شرکت فروشنده دریافت کنند.
خبرگزاری فارس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar