تشدید اقدامات نظارتی بر سوله‌های نگهداری خودرو

دوشنبه 29 اردیبهشت 99 ساعت 10:42
تشدید اقدامات نظارتی بر سوله‌های نگهداری خودرو

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تشدید اقدامات نظارتی بر پارکینگ‌های عمومی و سوله‌های نگهداری خودرو خبر داد.

مقصود رضازاده افزود: این امر در راستای برخورد با انباشت و احتکار احتمالی خودروهای صفر کیلومتر انجام می‌شود.

وی با اشاره به تأثیر مخرب نگهداری بلا وجه خودروهای سواری صفر کیلومتر در پارکینگ‌ها در تشدید نابسامانی و رواج سفته بازی با هدف سودجویی از فضای روانی حاکم بر بازار خودرو ، اظهار کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه ساسیت‌های نظارتی وزارت صمت، با هرگونه اخلال در شفافیت روند عرضه و تقاضا و اضرار به مصرف کنندگان واقعی، برخورد خواهد کرد .

وی اضافه کرد: معاونت نظارت و بازرسی این سازمان در قالب بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مختلف استانی اقدامات نظارتی خود از پارکینگها و سوله‌های نگهداری خودرو در سطح استان را آغاز کرده و در صورت مشاهده هرگونه انباشت و احتکار خودروهای صفر کیلومتر وفق ماده ۴ قانون تعزیرات حکومتی با متخلفان برخورد مؤثر و بازدارنده به عمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، رضازاده از آمادگی شبانه روزی سامانه‌های گوناگون سازمان صمت استان مانند سامانه تلفنی ۱۲۴ ، سایت ۱۲۴.ir و نرم افزار آپ در دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی خبر داد و گفت : تمامی گزارش‌های قابل پیگیری در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گرفته و اعلام نتیجه خواهد شد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar