شرایط فروش دیگنیتی به زودی آغاز خواهد شد

سه شنبه 6 آبان 99 ساعت 17:44
شرایط فروش دیگنیتی به زودی آغاز خواهد شد

گروه بهمن موتور علیرغم وجود تحریم های ظالمانه صنایع خودروسازی و محدودیت های موجود، از عرضه محصول جدید خود به نام دیگنیتی در آینده ای نزدیک خبر داد.

گروه بهمن موتور افزود این شرکت تاکنون خبری از جزئیات و مشخصات محصول و همچنین شرایط فروش منتشر نکرده است و در همین راستا دریافت هرگونه وجه از مشتریان به منظور پیش پرداخت جهت اولویت در ثبت نام و نام نویسی نزد هر شخص حقیقی یا حقوقی در هر قالب، خارج از روال گروه بهمن موتور است.

حمیدرضا علیزاده مدیر برنامه ریزی و مهندسی فروش بهمن موتور گفت: تجهیز خطوط تولید خودروی دیگنیتی در حال نهایی سازی است و به زودی محصول تولیدی به بازار عرضه خواهد شد.

مدیر برنامه ریزی و مهندسی فروش بهمن موتور با تاکید بر پیگرد قانونی از هرگونه انتشار اطلاعات غیر موثق اعلام کرد: هر گونه اطلاع رسانی در مورد شرایط فروش دیگنیتی از طریق وب سایت رسمی این مجموعه به آدرس اینترنتیwww.bahman.ir  معتبر می باشد.

علیزاده اظهار کرد: تاکنون هیچ طرح فروشی برای خودروی دیگنیتی اعلام نشده و پیش از اعلام شرایط فروش از جانب شرکت، دریافت هرگونه وجه از مشتریان به منظور پیش پرداخت جهت اولویت در ثبت نام و نام نویسی نزد هر شخص حقیقی یا حقوقی در هر قالب، خارج از روال این شرکت است که در صورت بروز، تعهدی متوجه شرکت نبوده و گروه بهمن موتور هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

لازم به ذکر است محصول جدید شرکت بهمن با همه سختی هایی که در پی تحریم های خودروسازی کشور وجود داشت در حال گذراندن مراحل تجهیز خطوط تولید است که به زودی از آن رونمایی و به خطوط مونتاژ وارد می شود. این خودرو با نام دیگنیتی به عنوان یک اس یو وی کوپه با ابعاد ویژه شناخته می‌شود و ضمن برخورداری از امکانات رفاهی و ایمنی بالا، دارای موتور پرقدرت مجهز به توربو شارژ است و می تواند به عنوان محصولی متفاوت مورد توجه مشتریان قرار گیرد. دیگنیتی با وجود شرایط تحریم ها، حاصل زحمات و تلاش تیمی از مهندسان و متخصصان شرکت بهمن موتور است که با مشارکت در طراحی آن و با ایجاد تغییراتی خاص، یک خودروی جدید با ظاهر و طراحی متمایز را تولید کرده اند که به زودی به بازار کشور عرضه خواهد شد.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "شرایط فروش دیگنیتی به زودی آغاز خواهد شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
الموتی
مهمان

واردات خودرو بر اساس انحصار داخلی است و ربطی به تحریم ظالمانه به تعبیر شما ندارد، اگر بازار خودرو رقابتی باشد دیگر برای ارزش خودرو داخلی یک دلار را بیش از صدوپنجاه هزار تومان نمی توانند حساب کنند پس بهانه تحریم جز تحمیق نیست.