عرضه ۲۵۰ هزار حلقه لاستیک به تاکسی‌ها

سه شنبه 3 دی 98 ساعت 10:43
عرضه 250 هزار حلقه لاستیک به تاکسی‌ها

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در راستای خدمات حمایتی به رانندگان تاکسی در کشور ۲۵۰ هزار حلقه انواع لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی توزیع شد.

مرتضی ضامنی گفت: در راستای خدمات حمایتی به تاکسیرانان از طریق وزارت کشور پیشنهادتی برای ستاد تنظیم بازار وزارت صمت ارسال نمودیم تا یکسری از کالاها از جمله کالاهای تنظیم بازاری که دارای نرخ مصوب هستند در اختیار ما قرار دهند تا به رانندگان عرضه شود.

وی افزود: یکی از خدمات ارائه شده که اتحادیه تاکسیرانی از آبان سال پیش اقدام نموده توزیع لاستیک و روغن موتور با نرخ مصوب دولتی است.

ضامنی ادامه داد: بر این اساس ۲۵۰ هزار حلقه انواع لاستیک سمند، پژو و پراید طی تفاهم نامه‌ای که با شرکت تولید کننده منعقد گردیده بود به نرخ دولتی در بین رانندگان تاکسی شهرهای کشور توزیع گردید همچنین از آذر ماه سال جاری هم توزیع لاستیک تاکسی‌های ون را آغاز و تا کنون بیش از هزار حلقه لاستیک بین رانندگان این ناوگان توزه شده است.

وی تاکید کرد: همچنین خرید اعتباری کالاهای معیشتی با همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتفاق افتاده است به این ترتیب رانندگان می‌توانند جهت دریافت کارت خرید اعتباری با مراجعه به سایت اتحادیه به نشانی: www.irtu.ir  اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با ذکر اینکه در تلاش برای ارائه بسته‌های حمایتی اقلام معیشتی به رانندگان هستیم، افزود: پیشنهاد تخصیص سهیمه از ستاد تنظیم بازار و کالاهای یارنه‌ای را ارائه داده‌ایم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک توزیع این اقلام نیز آغاز شود .

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar