نگاهی به قیمت ام جی ۳۶۰ در بازار

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
نگاهی به قیمت ام جی 360 در بازار

شاید برای شما سؤال باشد که مگر شرکت ” آذویکو “، تحویل ام جی ۳۶۰ توربو را شروع کرده است؟ باید در جواب این سؤال گفت که قرار بود این اتومبیل از پایان بهار به دست متقاضیان برسد و حالا خبرها بیانگر آن است که برخی از خریداران بعد از فرستادن دعوت نامه، تکمیل مبلغ خودرو را انجام داده‌اند.
به گفته این مالکان، کارشناسان فروش گفته‌اند خودرو در این هفته و یا هفته آینده به طور پلاک شده به دست متقاضیان می‌رسد و همین موضوع موجب شده بازار آزاد این خودرو زودتر از آن چه رایج است، در آگهی های اینترنتی شروع به کار کرده و خودی نشان دهد.
برعکس ام جی ۳۶۰ معمولی که هیچ وقت نتوانست پایداری در قیمت بازار آزاد را بعد از تحویل به متقاضیان تجربه کند و از طرف دیگر زمانی با قیمتی کم‌تر از بهای رسمی کارخانه خرید و فروش می‌شد، اما بالا رفتن قیمت غیرمنتظره ۳۶۰ توربو در پیش فروش تازه موجب شده این خودروی ام جی با بهره به نسبت مناسبی در بازار برای فروش گذاشته شود.
شرکت ” آذویکو ” به عنوان تولیدکننده ‌ام جی ۳۶۰ در کشور با شروع سال جدید، قیمت این خودروی ۷۷ میلیون تومانی را به ۸۸ میلیون تومان رساند و حالا شاهد آن هستیم که ۳۶۰ توربو در بازار آزاد با قیمت‌هایی نزدیک به ۸۹ تا ۹۴ میلیون تومان به فروش گذاشته شده‌اند. اگر چه در اوضاع فعلی، قیمت ۸۸ میلیون تومان، رقمی است است که مالکان این خودرو می‌توانند با راحتی بیش‌تری آن را به مصرف کنندگان بعدی بفروشند. اینطور که آشکار است ” آذویکو ” هم دیرکردی در تحویل این خودروها ندارد و قرار است از اوایل شروع خرداد ماه حرکت ۳۶۰ های توربو در جاده‌های ایران شروع شود. ولی گویا هنوز قرار نیست که کروزکنترل روی این خودرو نصب شود و این خودروی ۸۸ میلیون تومانی بدون داشتن کروزکنترل در کشور مونتاژ و عرضه می‌شود.
با توجه به این که تیراژ تولید ام جی ۳۶۰ توربو آن چنان زیاد نیست، احتمال داده می‌شود در آینده بازار آزاد و کارکرده متنوع و گسترده ای را داشته باشد و انتظار فروش آن با بهره زیاد در بازار آزاد زیاد منطقی نیست.

لیست قیمت روز محصولات ام جی 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar