هشدار پلیس به فروشندگان حواله‌ خودرو

دوشنبه 19 خرداد 99 ساعت 17:37
هشدار پلیس به فروشندگان حواله‌ خودرو

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: افرادی که در قرعه کشی ثبت نامی خودرو قبول شده و حواله خودرو را بفروشند تحت پیگرد قرار می‌گیرند.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی با تاکید بر اینکه هرگونه خرید و فروش حواله خودروهای پیش فروش در سایتها، شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خرید و فروش کاملاً غیرقانونی است گفت: با متخلفانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند برخورد خواهد شد.

وی با ذکر اینکه یکی از شرایط گروه‌های خودروساز در پیش فروش اخیر خودرو، عدم برخورداری خودروها از قابلیت صلح و انتقال آنها به نام شخص دیگری است گفت: متاسفانه پس از قرعه کشی در سایتهای خرید و فروش شاهد آن بودیم بازار خرید و فروش این حواله‌ها داغ شده است. پلیس فتا این موضوع را رصد می‌کند و با این دسته از افراد برخورد خواهد شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت اظهار کرد: بعضی افراد سودجو در فضای مجازی  با تبلیغات و درج آگهی‌هایی مانند "فرم درخواست پر کنید و خودروی خود را خارج از نوبت تحویل بگیرید"  سعی در کلاهبرداری از شهروندان و متقاضیان خودرو دارند.

رئیس پلیس فتا در پایان  به شهروندان توصیه کرد که به هیچ عنوان فریب تبلیغات و آگهی‌های افراد کلاهبردار در سایتها و کانالهای اجتماعی خرید و فروش خودرو را نخورده و حتماً از منابع رسمی و معتبر اقدام به ثبت نام و خرید خودرو کنند و در صورت رو به رو شدن با این گونه کلاهبرداری ها از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir مرکز فوریتهای سایبری اطلاع رسانی کنند.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar