اعلام بازه قیمتی واردات خودروهای خارجی

چهارشنبه 4 خرداد 01 ساعت 09:26
اعلام بازه قیمتی واردات خودروهای خارجی

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروهای وارداتی در بازه قیمت ۷ تا ۲۰ هزار دلار است و نظارت بر واردات بر این بازه قیمت براساس ثبت سفارش‌ها انجام خواهد شد.

سید جواد حسینی کیا درباره ضرورت واردات خودرو هم قیمت با خودروهای ایرانی گفت: این موضوع هنوز در بحث‌های کارشناسی مطرح اعلام است. به زودی قیمت ۷ تا ۲۰ هزار دلار اعلام می‌شود. این بازه قیمت باعث ممانعت از ورود ماشین‌های لوکس می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم درباره نحوه نظارت بر واردات خودرو در بازه قیمت نامبرده گفت: ضمانت این بازه قیمتی بر اساس نظارت بر ثبت سفارش‌ها ایجاد می‌شود؛ یعنی نظارت بر ورود ممانعت از ورود خودروی لوکس به کشور، به عهده نظارت بر ثبت سفارش‌هاست.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس یازدهم تأکید کرد: یکی دیگر از علت‌های ورود خودروی ۷ تا ۲۰ هزار دلاری، مشکلات گارانتی و خدمات پس از فروش خودروهای لوکس است. واردات آتی باید به‌گونه‌ای صورت بگیرد که این دو مسئله را رتق فتق کند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "اعلام بازه قیمتی واردات خودروهای خارجی"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
پارسا
مهمان

ما گوشمون پر از این حرفها . خودرو خارجی اگه ۲ هزار دلار هم قیمت تمام شده اش باشه مافیا نمیزاره زیر ۲۰ هزار دلار بدست مردم برسه . اگه با ملت صادق هستن خودرویی وارد کنن حوالی ۵۰الی ۶۰ ملیون پای مردم دربیاد

احمد خامه گیر
مهمان

مونتاژ کاران یا اشغال سازان جلوگیری می کنند تا خودرو باکیفیت وارد ایران شود تا بتوانند اشغال هایشان را به مردم بیندازند