واژگون شدن خودرو در خط بی آر تی

سه شنبه 17 دی 98 ساعت 11:42
واژگون شدن خودرو در خط بی آر تی

به دنبال واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری در خط بی‌آرتی آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

حوالی ساعت ۲ بامداد روز جاری شهروندان طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کردند که یک دستگاه خودرو سواری در خط بی آرتی واژگون شده است؛ در همین راستا بلافاصله یک ایستگاه آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات به محل حادثه واقع در بزرگراه بسیج، بعد از بیست متری افسریه اعزام شدند.

با حضور آتش‌نشانان در محل معلوم شد که یک دستگاه خودرو سواری که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج در حال حرکت بوده بر اثر برخورد با بلوک‌های سیمانی خط بی‌آرتی واژگون شده و پس از اینکه چند متر بر روی سقف خود حرکت کرده متوقف شده است.

بر همین اساس آتش نشانان بلافاصله مسیر ورودی خط ویژه را مسدود کردند و همزمان با کشیدن یک رشته لوله آب به عنوان پشتیبان، قطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین خودرو، عملیات امداد را آغاز کردند؛ اما معلوم شد که راننده این خودرو در دقایق اولیه از داخل خودرو خارج شده و خود را نجات داده است.

عسگر دهقان فرمانده آتش نشانان اعزامی با تأیید وقوع این حادثه اظهارکرد: پس از برقراری ایمنی کامل در محل، با توجه به قرار گرفتن ایستگاه اتوبوس و عدم امکان برگرداندن خودرو به حالت اولیه، با درخواست جرثقیل راهور، این خودرو را از محل خارج و به پارکینگ منتقل شد. دلیل وقوع این حادثه توسط عوامل راهور منطقه در دست بررسی است.

واژگون شدن خودرو در خط بی آر تی

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar