آئودی A1 CityCarver مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد + تصاویر

سه شنبه 8 مرداد 98 ساعت 17:33
آئودی A1 CityCarver مدل 2020 رونمایی شد + تصاویر

شرکت آئودی خانواده محصولات A1 را با رونمایی از یک نسخه جدید شبیه به مدل‌های آلرود به نام CityCarver گسترش داده است. این خودرو که عمدتاً برای بازار اروپا طراحی شده، قطعاً توجه خریداران جوانی که علاقه زیادی به خرید شاسی بلند دارند ولی به دلیل مشکل مالی توانایی نمی‌توانند از سگمنت خودروهای شهری خارج شوند را جلب خواهد کرد.

A1 CityCarver مبتنی بر نسل دوم A1 اسپرت بک که یک شاسی بلند کوچه و مدل پایه آئودی در اروپا و بازارهای جهانی دیگر می‌باشد ساخته شده است. این خودرو با توجه به طراحی آفرود مانند خود که به لطف برخی عناصر طراحی جالب مانند جلوپنجره خاص، فلاپ های مشکی براق روی گلگیرها، تزئینات آلومینیوم مانند در هر دو سمت خودرو و موارد دیگر به دست آمده، قطعاً نظر خیلی‌ها را می‌تواند به خود جلب کند. رینگ‌های آلیاژی بزرگ‌تر از رینگ‌های استاندارد A1 به افزایش ارتفاع A1 CityCarver از سطح زمین کمک کرده است.

آئودی A1 CityCarver مدل 2020 رونمایی شد + تصاویر

با برخی تغییرات دیگر روی سیستم تعلیق، آئودی A1 CityCarver تقریباً ۵ سانتی متر از سطح زمین ارتفاع دارد که آن را از این نظر، بلندتر از مدل استاندارد اسپرت بک می‌کند. ولی توانایی‌های آفرود این خودرو به خاطر طراحی دیفرانسیل جلویی که دارد بسیار محدود شده است. در حالی که هنوز جزئیات فنی این خودرو مشخص نیست، ولی با اطمینان می‌توان گفت که این خودرو فقط دیفرانسیل جلو است، زیرا خبری از نشان‌های کواترو در هیچ جای آن نیست. این خودرو همچنین بخشی از خانواده آلرود نیز نمی‌باشد.

آئودی A1 CityCarver مدل 2020 رونمایی شد + تصاویر

تغییرات ظاهری داخل کابین نیز ادامه پیدا می‌کنند. خریداران امکان انتخاب بین تزئینات رنگی مختلف کابین که در بخش‌هایی مانند دریچه‌های هوا، کنسول مرکزی و پنل درها استفاده شده‌اند را خواهند داشت. از نقطه نظر تکنولوژی، آئودی A1 CityCarver کاملاً مشابه A1 استاندارد می‌باشد. داخل کابین یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی ۱۰.۱ اینچی با آخرین نسخه MMI آئودی عرضه شده و صفحه کیلومتر و آمپرها نیز دیجیتالی هستند.

آئودی A1 CityCarver مدل 2020 رونمایی شد + تصاویر

طبق اعلام شرکت، خودروی آئودی A1 CityCarver از پاییز امسال وارد نمایندگی‌ها خواهد شد. قیمت گذاری آن هنوز اعلام نشده است. برای این که یک ذهنیتی در مورد قیمت آن داشته باشیم، می‌توان به قیمت A1 اسپرت بک اشاره کرد که در آلمان، قیمت پایه‌ای معادل ۳۳ هزار دلار دارد. آئودی مدل استاندارد A1 را در آمریکا عرضه نکرده، از این رو نمی توان انتظار داشت که نسخه CityCarver آن را هم وارد بازار این کشور بکند.

autoblog

منبع: Z4Car

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar