اوکتاویا اسکات،توربوی آتشین اروپایی با همکاری ABT

بروزرسانی در: یکشنبه 26 بهمن 99 ساعت 10:41
اوکتاویا اسکات،توربوی آتشین اروپایی با همکاری ABT

کمپانی اشکودا رکورد پرفروش ترین استیشن واگن قاره اروپا را با محصولی به نام اوکتاویا کومبی دراختیار دارد. بدنبال موفقیت کومبی از مدل اوکتاویا اسکات نیز رونمایی کرد.

اشکودا همچنین چشمی نیز به بازار هاچ بک ها دارد و بخش مهمی از اهداف خود در این بخش را از طریق خودروی اسکالا دنبال می کند. اسکالا از سال ۲۰۱۹ تا الان در کلاس هاچ بک ۵ درب روی خط تولید قرار دارد. اکنون اشکودا با یک نسخه بسیار داغ از اسکالا تیتر خبرهای خودرویی شده است!

خودرویی با نام اسکالا ادیشن اس که حاصل همکاری این برند با تیونر بسیار مطرح یعنی ABT است. حضور نام تیونر آلمانی در این پروژه اثر مهمی در جذب مخاطب بویژه جوانان خواهد داشت زیرا نام آ ب ت همواره به عنوان یک تیونر سطح بالا مطرح بوده است.

 

توربوی آتشین اروپایی با همکاری ABT

 

توربوی آتشین اروپایی با همکاری ABT

 

 

دماغه عضلانی که چهره یک مبارز خیابانی را پیش روی مخاطب قرار می دهد به همراه جزئیات اسپرت مانند بامپر(سپر)، لیپ و ورودی هوا با بافت لانه زنبوری منظره دلچسبی را ایجاد کرده است. به این فرمول باید رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی اختصاصی از آ ب ت و کاهش ارتفاع ۱۵ میلیمتری در مقایسه با نسخه استاندارد را نیز اضافه کنیم.

در قسمت انتهای خودرو نیز از یک دیفیوزر حرفه ای با خروجی های اگزوز لعابی دوقلو در هر سمت، استفاده شده است.

برای پیشرانه از نمونه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری تی اس آی در هماهنگی با جعبه دنده ۶ سرعته دستی استفاده شده است. میزان خروجی برابر با ۱۹۰ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر است. اینجا هم افزایش ۴۰ اسب بخاری خروجی پیشرانه و ۴۰ نیوتن متر بیشتر برای گشتاور را در مقایسه با نسخه استاندارد میبینیم.

تولید این مدل فقط محدود به ۵۰۰ دستگاه خواهد بود و قیمت ثبت سفارش آن هم اکنون برابر با ۳۳۷۹۰ یورو است.

عصرخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar