۸ خودروی مدل ۲۰۱۸ رویایی برای کارآفرین‌ها

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:37
8 خودروی مدل 2018 رویایی برای کارآفرین‌ها

خودرویی که سوار می‌شوید می‌تواند خیلی چیزها در مورد شما و شخصیتتان بگوید: من یک برنامه نویس ساده هستم که فقط یک خودروی ساده می خواهم داشته باشم. من یک مدیر شرکت هستم و هیچ ترسی از کشف ناشناخته‌ها ندارم. من به ظاهر و طراحی خودرو بسیار اهمیت می‌دهم و همواره به دنبال جدیدترین تکنولوژی‌ها هستم. هر چه که باشد، خودروی شما پیغامی به دیگران ارسال می‌کند که شما چه نوع آدمی هستید و به چه چیزهایی بیشتر اهمیت می‌دهید.

ما مجموعه بزرگی از خودروهای مختلف از مدل‌های فوق العاده ارزان تا گران‌ترین ابرخودروها را تست و آزمایش کردیم تا به این لیست ۸ خودروی رؤیایی مدل ۲۰۱۸ برای کارآفرین‌ها برسیم. به نظر شما کدام یک از این خودروها بهترین گزینه برای شما می‌تواند باشد؟

خودرو: رنج روور اسپرت

قیمت پایه: ۶۶ هزار و ۷۵۰ دلار

امکانات ویژه: ترکیبی از لوکس بودن بریتانیایی و قدرت موتور زیاد و توانایی‌های فوق العاده آفرود می‌باشد.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "در حالی که ممکن است ۳۴۰ اسب بخار نیروی موتور شش سیلندر خورجینی سوپرشارژر آن شما را وسوسه کند، پیشنهاد می‌دهیم به جای آن، موتور فوق العاده کم مصرف و بسیار قدرتمند توربو دیزل را انتخاب کنید."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: هر کسب و کاری که شروع می‌شود، سال‌های اول ممکن است کار بسیار سختی داشته باشد، ولی رنج روور اسپرت از همان اول کار تمامی نیازهای شما را برطرف خواهد کرد!

خودرو: مزدا سی ایکس ۵

قیمت پایه: ۲۵ هزار و ۹۱۵ دلار

امکانات ویژه: سیستم اطلاعات سرگرمی با پشتیبانی از دستورات صوتی

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "به اندازه کافی کوچک است تا به راحتی بتوان با آن داخل شهر دور دور کرده و جای پارک پیدا کرد. فضای بار عقب خودرو کاملاً جادار می‌باشد و برای یک خانواده معمولی، کاملاً کافی خواهد بود. در یک مسافرت طولانی چند ماهه، به راحتی می‌توانید داخل این خودرو زندگی کنید."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: قیمت ارزانی دارد و در عین حال شیک و زیباست و تجهیزات و تکنولوژی‌های بسیار خوبی دارد. همچنین رانندگی با آن بسیار حس و حال خوبی دارد.

خودرو: لکسوس LC500

قیمت پایه: ۹۲ هزار دلار

امکانات ویژه: یکی از بهترین و تهاجمی‌ترین طراحی‌های بدنه را در میان خودروهای امروز دنیا دارد، موتور هشت سیلندر خورجینی ۵ لیتری LC500 این ظاهر زیبا و خشن را با ۴۷۱ اسب بخار نیرو تکمیل می‌کند.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "همه لکسوس را می‌شناسند، به محض این که پا روی پدال گاز می‌گذارید و صدای غرش موتور هشت سیلندر خورجینی آن را می‌شنوید، مطمئن هستید که خرید این خودرو بهترین تصمیم ممکن برای شما بوده است."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: ظاهر فوق العاده زیبای آن قطعاً توجه همه را به خود جلب خواهد کرد.

خودرو: بیوک رگال GS

قیمت پایه: ۳۹ هزار و ۹۹۰ دلار

امکانات ویژه: رگال که نسل جدید آن در سال ۲۰۱۸ رونمایی شده، یک طراحی هوشمندانه، موتوری قوی با ۳۱۰ اسب بخار نیرو، کابینی جادار و زیبا با صندلی‌های ماساژور به صورت استاندارد و امکانات ارتباطی فوق العاده مانند پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو را به صورت استاندارد دارد.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "اگر مواردی مانند قدرت موتور، طراحی، لوکس بودن و امکانات و تجهیزات برای شما مهم باشد، تقریباً می‌توان گفت گزینه بهتری از این خودرو نخواهید یافت."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: خودرویی است که هر آن چه که یک کارآفرین نیاز دارد را به او ارائه می‌کند، ولی خیلی وی را در خرج نمی‌اندازد! همچنین یک انتخاب فوق العاده برای کسانی است که زیاد با خودروی خود این ور و آن ور می‌روند و یک سدان سایز متوسط خوب نیاز دارند.

خودرو: تسلا مدل ۳

قیمت پایه: ۳۵ هزار دلار

امکانات ویژه: اولین خودرو واقعاً ارزان قیمت تسلا، که مدل ۳ تمام الکتریکی می‌باشد رنج حرکتی با یک بار شارژ فوق العاده ای معادل ۳۵۰ کیلومتر دارد و صفر تا صد را می‌تواند زیر ۶ ثانیه پر کند.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "این خودرو ماشین چمن زنی ایلان ماسک برای قشر ضعیف جامعه و در عین حال، یک ماشین فوق العاده است. ولی مراقب باشید: اگر همین امروز یکی از این خودرو را سفارش بدهید، ظرف ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده خودروی خود را دریافت خواهید کرد."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: تسلا مدل ۳ به راحتی می‌تواند ۵ سرنشین بالغ را داخل خود جای دهد و فضای باری برابر با ۴۲۴ لیتر دارد، ولی ابعاد آن به قدری کوچک است که رانندگی در شهر با آن کار بسیار راحتی می‌باشد.

خودرو: لامبورگینی هوراکان پرفورمانته

قیمت پایه: ۲۷۴ هزار و ۳۹۰ دلار

امکانات ویژه: فقط نگاهی به این خودرو بیندازید! پرفورمانته همان خودرویی است که اگر جامعه برای یک فرد بالغ این حرکت را زشت نمی‌دانست، پوسترش را روی همه جای دیوارهای اتاقتان می‌زدید.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "بهترین ابرخودروی ویژه پیست لامبورگینی از موتور ۱۰ سیلندر خورجینی خود ۶۶۰ اسب بخار نیرو استخراج می‌کند. این خودرو قادر است صفر تا صد را در زیر ۳ ثانیه پر کند و حداکثر سرعتی برابر با بالای ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت دارد."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: همه کاره؟ نه. آیا خودرویی است که به هنگام خروج از پارکینگ با یک نگاه دید همه را نسبت به شما عوض کند؟ صد در صد بله!

خودرو: کانسپت هوندا Urban EV

قیمت پایه: مشخص نیست

امکانات ویژه: این خودرو ماه سپتامبر گذشته در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شد و این خودروی تمام الکتریکی فوق العاده کوچک را می‌توان پیش نمایشی از یک خودروی آینده شهری ایده آل تلقی کرد. هوندا ادعا کرده که پیغام‌های چند زبانه را می‌تواند بین دو چراغ جلوی این خودرو نمایش دهد که این پیغام‌ها شامل احوال پرسی، توصیه به رانندگان دیگر و همچنین نشان دادن وضعیت شارژ باتری‌ها می‌شود.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "این خودرو که گفته می‌شود از سال ۲۰۱۹ قرار است وارد بازار شود، یک مدل کانسپت فوق العاده محسوب می‌شود که ما را به یاد یک سیویک دهه ۷۰ و فولکس واگن ربیت می‌اندازد. در طراحی این خودرو ته مایه کلاسیکی وجود دارد که زیبایی‌های آن را چند برابر کرده است."

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: در حالی که هنوز قیمت آن اعلام نشده، هوندا بدون شک سعی خواهد کرد تا این خودرو قیمت پایینی داشته باشد و همین آن را به گزینه‌ای ایده آل برای شهرنشین‌هایی که به دنبال خودروهای ارزان با تکنولوژی‌های روز در کوچک‌ترین پکیج ممکن هستند تبدیل خواهد کرد.

خودرو: رضوانی تانک

قیمت پایه: ۱۷۸ هزار دلار

امکانات ویژه: شرکت رضوانی موتور مدل تانک را نه یک SUV، بلکه یک XUV می‌نامد. این خودرو که نام بسیار مناسب تانک برای آن انتخاب شده، یک مدل الهام گرفته از خودروهای نظامی با ۵۰۰ اسب بخار نیروست که بر پایه شاسی جیپ رانگلر ساخته شده است.

راننده تست درایو ما در مورد آن چه می‌گوید: "با خداحافظی هامر از بازار، عاشقان خودروهایی از این دست، دست خالی مانده بودند. البته دیگر این گونه نخواهد بود!"

چرا برای یک کارآفرین گزینه خوبی است: اگر شما می‌خواهید قدرت و هیجان یک لامبورگینی را با یک توانایی آفرود فوق العاده قوی رنج روور ترکیب کنید، رضوانی یک مدل برای شما دارد: تانک!

منبع ترجمه: وب‌سایت Entrepreneur

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

17 دیدگاه ها برای "۸ خودروی مدل ۲۰۱۸ رویایی برای کارآفرین‌ها"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
سپهر
مهمان

در مورد طراحی لکسس نویسنده خیلی اغراق کرده بود

ای خداااااااااااااا
مهمان

لطفا مطالب غیر رویایی بزارید

مصیب
مهمان

باسلام تا وقتی که دو غول آشغال ساز ایران خودرو وسایپا وجود داره وملت همیشه در صحنه هم پی درپی گول این منفعت طلب های مرفه رو میخورن فقط باید عکس این ماشین هارو ببینیم و حسرت سوار شدنشون رو بخوریم آخه چرا

hamid
مهمان

اغا در مورد تمام خودروهایی ک بالا گفته شده همه کلی فیلم و تبلیغ دیده ایم و تقریبن از کل امکانات پیشرانه نوعش تموم ابشن هاشون ،،،،اما بجز خودروی ایرانی تبلیغاتش تو بازار خیلی کمه و اینکه چ امکاناتی رو در اختیار مصرف کنن هاش میزاره هیچی نمی دو نیم و اما اینکه فکر نمیکنم خبری از اومدنش تو بازار ایران باشه درسته ایا ؟

faraz
مهمان

fqt *** ba in hunda *** 😀 che mazlome lamasab 😀
va
masahala rezvani <3

مهدی
مهمان

خدایا کمک کن .چه گناهی کردیم که ایران به دنیا امدیم.ادم قیمت واقعی این ماشینها میبینه دلش میسوزه .چرا ما باید چند برابر ارزش واقعی خودرو هزینه کنیم.میگن حمایت از خودرو سازی داخلی که یک میلیون نفر داره .ازش نان میخوره.خدا وکیلی بیا حساب کن .چند نفر تا امروز رفتن سینه قبرستان به خاطر بی کیفیت بودن خودروها مسخره تون.چندمیلیون نفر باید کشته شوند تا یک میلیون نفر شغل ایجاد کنیم.حداقل با خودرو سازهای معتبر با کیفیت دنیا قرارداد ببندد.

AmirReaper
مهمان

فقط رنج روور
نمادی از قدرت . سرعت . لوکس بودن و زیبایی
حیف
حیف که نمیشه وارد ایران بشه

حمید
مهمان

از نظر من بهترین SUV رضوانی حتی تو افرود کم نمیاره ایران اگه قدر این ادم هرو میدونست بهترین کشور هر سال بود

sara
مهمان

دم رضوانی گرم با این تانکش من که عاشقش شدم داره رقابت میکنه

مصطفی
مهمان

ممنون راجع تحقیقات عالیتون.
ولی این تحقیقات مارو خوشحال نمیکنه .
بلکه مارو به این فکر میندازه که تو چه کشوری گیر افتادیم.
که هر روز داریم به اعماق یه چاه میریم.
و جز افسوس خوردن و تماشای عکس این ماشینا .
چیزی دیگه ای برا ما نداره.
مرسی از تحقیقات عالیتون.❤