آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ جذاب آلمانی

دوشنبه 20 تیر 01 ساعت 11:42
آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ جذاب آلمانی

قیمت از حدود ۱۷۰ هزار دلار کلید می خورد که در مقایسه با نسخه استاندارد آر اس۷ مدل ۲۰۲۲ با برچسب قیمت ۱۱۹۵۹۵ دلار، تفاوت چشمگیری دارد.

آئودی و کد اختصاصی مامبا بلک پرل
آئودی برای آر اس۷ اکسکلوسیو ادیشن از کد رنگ ویژه مشکی با نام مامبا بلک پرل استفاده کرده که در سایه های ایجاد شده روی بدنه می توان طیف هایی  از آبی را نیز مشاهده کرد. کیت بدنه ویژه شامل پنل هایی از فیبرکربن می شود که در اسپویلر جلو، قاب آینه ها و دیفیوزر عقب نیز استفاده شده است.

رینگ های تیره ۲۲ اینچی با طراحی ۵ پره V شکل نیز بطور اختصاصی برای آر اس۷ اکسکلوسیو آماده شده است. برای تایرها نیز از سایز ۳۰/۲۸۵ استفاده شده است.

سیستم ترمز نیز مجهز به دیسک های سرامیکی بزرگ و کالیپرهای آبی رنگ است. روتورها در محور جلو ۱۷.۳ اینچی و در عقب ۱۴.۶ اینچی هستند.

فضای داخل کابین نیز ترکیبی زیبا از چرم بسیار باکیفیت مشکی و جزئیات آبی رنگ را ارائه می دهد که البته هنوز تصاویر دقیق این بخش منتشر نشده است.

پیشرانه آئودی آر اس۷ اکسکلوسیو
در بخش پیشرانه آئودی جدید و تولید محدود از پیشرانه ۴ لیتری ۸ سیلندر توربودوقلو با ۵۹۱ اسب بخار خروجی و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور استفاده شده که خودرو را طی ۳.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رساند. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۰۶ کیلومتر بر ساعت است. این پیشرانه هیچ تفاوتی با نسخه استاندارد آر اس۷ ندارد و مشتریان حدود ۴۸ هزار دلار بیشتر را صرفا هزینه تزئینات بدنه و کابین خواهند کرد!

در بخش جعبه دنده از نمونه ۸ سرعته اتوماتیک استفاده شده و سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی آئودی با نام کواترو نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

سیستم اگزوز نیز بروزرسانی شده و خروجی های جذاب مشکی رنگ آن در دیفیوزر منظره ای آتشین ایجاد کرده است.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar