معرفی لینک اند کو ۰۷

بروزرسانی در: دوشنبه 16 بهمن 02 ساعت 15:45
معرفی لینک اند کو 07

رسانه های چینی تصاویری از محصول جدید لینک اند کو را منتشر کرده اند که در این مرحله با نام ۰۷ EM-P شناسایی می شود. این سدان میان سایز پلاگین هیبرید در حالت الکتریکی خالص امکان پیمایش ۱۰۲ کیلومتر را دارد و خود را برای ورود به بازار آماده می کند.

لینک اند کو برندی است که از ائتلاف جیلی و ولوو در سال ۲۰۱۶ شکل گرفته و خودروهای باکیفیتی را روانه بازار می کند که امکان حضور در بازارهای بین المللی را دارد.

در طراحی و نمای ظاهری سدان ۰۷ ئی ام-پی زبان طراحی لینک اند کو که کراس اوورهای ۰۶ و ۰۸ استفاده شده را همچنان مشاهده می کنیم. هدلایت ها طراحی جالبی دارند که انگار روی سطح بدنه مانند یک مایع حرکت کرده اند. این شرایط برای چراغ های اصلی عقب نیز مشاعده می شود.

دستگیره درب ها نیز کاملا هم سطح بدنه انتخاب شده اند تا در نمای جانبی ظاهری یکپارچه پیش روی مخاطب قرار بگیرد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با ۴۸۲۷ میلیمتر در طول، ۱۹۰۰ میلیمتر در عرض و ۱۴۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۸۴۳ میلیمتر است. با این ابعاد، لینک اند کو جدید مقداری از تویوتا کمری جمع و جورتر است.

زاویه ورود و خروج این محصول ۱۴ درجه است.

رینگ های آلومینیومی ۱۸ و ۱۹ اینچی استاندارد برای این محصول در نظر گرفته شده است. وزن خالص نیز ۱۹۱۵ کیلوگرم است.

این پلاگین هیبرید از یک انجین ۱.۵ لیتری احتراق داخلی ۱۲۱  اسب بخاری استفاده می کند اما اطلاعاتی درباره موتور الکتریکی آن ارائه نشده است. اما گفته  می شود که تریم پایه لینک اند کو ۰۷ ئی ام-پی مجهز به موتور الکتریکی ۲۱۴ اسب بخاری است.

انرژی مورد نیاز موتور از بسته باتری لیتیم آهن فسفات ۱۸.۹۹ کیلووات ساعت تامین می شود.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar