معرفی مزدا ۲ مدل ۲۰۲۴

بروزرسانی در: یکشنبه 9 بهمن 01 ساعت 09:00
معرفی مزدا ۲ مدل ۲۰۲۴

هاچ‌بک کوچک مزدا ۲ برای مدل ۲۰۲۴ فیس‌لیفتی را تجربه کرده که تغییراتی جزئی در داخل و خارج را به همراه داشته است.

شاید در بین محصولات جدید و قابل‌توجه مزدا، هاچ‌بک کوچک ۲ فراموش شده باشد اما حالا سازنده ژاپنی نسخه جدید این خودرو را معرفی کرده است. البته این نه نسل جدید بلکه صرفاً یک فیس‌لیفت جزئی است. تغییراتی در که مزدا ۲ مدل ۲۰۲۴ صورت گرفته محدود هستند اما همین اصلاحات اندک نیز می‌تواند خریداران این هاچ‌بک کوچک ژاپنی را راضی کند. اصلی‌ترین تغییر بیرونی این ماشین بازطراحی دماغه با جلوپنجره‌ای جدید است که می‌تواند مشکی یا همرنگ بدنه باشد. طراحان مزدا همچنین تریم رنگی کوچکی را هم به این جلوپنجره افزوده‌اند که بسته به مدل زرد یا قرمز خواهد بود.

در عقب نیز سپر بازطراحی شده است اما شاید برای تشخیص تغییرات آن به ذره‌بین نیاز داشته باشید. در این سپر نیز مثل جلو تریم رنگ کوچکی کار شده است. مزدا همچنین دو رنگ بیرونی جدید را هم برای این خودرو ارائه کرده است که شامل خاکستری آئرو و آبی ایرستریم می‌شود. این یعنی خریداران حالا امکان انتخاب از بین ۹ رنگ مختلف را خواهند داشت. نسخهٔ Pure SP مزدا ۲ هم به‌صورت استاندارد با سقف مشکی براق ارائه می‌شود.

تغییرات و به‌روزرسانی‌های داخلی این خودرو بزرگ‌تر و واضح‌تر از بیرون است. یکی از این تغییرات، سه قطعهٔ تزئینی رنگی است که در رنگ‌های سفید، مشکی یا سبز برای تیپ‌های Pure و Pure SP ارائه می‌شود. تیپ‌های Evolve و GT هم از کابین مشکی با تریم قرمز در قسمت دریچه‌های تهویه و دوخت صندلی‌ها بهره می‌برند. تیپ GT همچنین به صندلی‌های چرمی، داشبورد قرمز و مشکی، سر اگزوز دوتایی براق و رینگ‌های چند پرهٔ آئرودینامیکی هم مجهز است. در همین حال، مزدا برای تمام تیپ‌های ۲ به‌جز Pure آنتن کوسه‌ای را هم ارائه کرده است.

فعلاً مشخصات پیشرانه‌ها و قیمت فیس‌لیفت مزدا ۲ مدل ۲۰۲۴ اعلام نشده است و صرفاً میدانیم که فروش این هاچ‌بک کوچک ژاپنی در ماه ژوئن در بازار استرالیا شروع و یک ماه بعد تحویل آن آغاز خواهد شد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar