۵ خودروی پرطرفدار اینستاگرام را بشناسید + تصاویر

یکشنبه 24 شهریور 98 ساعت 15:42
5 خودروی پرطرفدار اینستاگرام را بشناسید + تصاویر

این روزها استفاده از اینستاگرام به شدت افزایش پیدا کرده است. علاقه‌مندان به خودرو هم در این نرم‌افزار کم نیستند و تصاویر خودروهای گوناگون را به اشتراک می‌گذارند.

در این نوشتار قصد داریم به معرفی ۵ خودروی پرطرفدار در اینستاگرام بپردازیم. رقابت خودروسازان تنها در زمینه فروش، امکانات، قدرت و... ختم نمی‌شود بلکه این قضیه در اینستاگرام هم ادامه دارد. مخاطبان با انتشار تصاویر یا کلیپ از خودروی مورد علاقه خود همراه با هشتگ از آن‌ طرفداری می‌کنند. خودروهای سوپراسپرت اغلب طرفداران بیشتری نسبت به دیگر خودروها دارند و در این لیست هم شاهد همین موضوع هستیم.

رتبه اول: Lamborghini Aventador

تعداد پست: ۳ میلیون و ۳۰۹ هزار و۶۸

اگر جزو علاقه‌مندان خودرو باشید و در اینستاگرام خود چرخی بزنید احتمالاً با یک پست از لامبورگینی اونتادور رو به رو خواهید شد. اونتادور، توانسته مقام پرطرفدارترین خودرو در اینستاگرام با بیش از ۳ میلیون اشتراک را کسب کند. این خودرو رقابت بسیار تنگاتنگی با محصول پرطرفدار آئودی یعنی مدل r8 دارد. یکی از نکاتی که موجب افزایش شمار پست‌های اونتادور شده، نمونه‌های گوناگون آن از جمله مدل‌های پرفورمنس و sv است.

رتبه دوم: Audi R8

تعداد پست: ۳ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۵۱

آئودی r8 به عنوان تنها خودروی سوپراسپرت این برند توانسته به عنوان پرطرفدارترین خودروی اینستاگرام در جایگاه دوم قرار بگیرد. R8 تنها خودروی موجود در این لیست است که در یک کارخانه آلمانی تولید می‌شود و توانسته با مقدار کمی اختلاف پس از لامبورگینی اونتادور در این لیست باشد.

رتبه سوم: Lamborghini Huracan

تعداد پست: ۲ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۷۳۷

لامبوریگینی طرفداران خیلی زیادی دارد و این قضیه با توجه به این که دو خودروی این برند توانسته در این لیست قرار بگیرد کاملاً واضح است. کراس اوور جدید این برند ایتالیایی یعنی هوراکان هم توانسته با بیش از ۲ میلیون پست مقام سوم را به‌دست آورد. این خودرو توانسته خودروهای مشهور دیگر مثل شیرون و پاگانی هوآیرا را شکست دهد.

رتبه چهارم: Ferrari 458

تعداد پست: یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۷

اگر چه که این محصول فراری، جدیدترین نیست و مدل ۴۸۸ جایگزین آن شده اما توانسته طرفداران بسیار زیادی را برای خود جمع کند. با توجه به لیست موجود می‌توان گفت فراری ۴۵۸ پرطرفدارترین محصول این خودروساز ایتالیایی با بیش از یک میلیون پست در اینستاگرام است.

رتبه پنجم: Lamborghini Gallardo

تعداد پست: یک میلیون و ۲۴۶ هزار و ۳۸۷

لامبورگینی همچنان به رکوردشکنی ادامه می‌دهد و توانسته سه جایگاه در این لیست را کسب کند. لامبورگینی گالاردو از جمله خودروهایی است که تولید آن چندین سال پیش به پایان رسیده ولی همچنان عاشقان فراوانی دارد.

گسترش نیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar