معرفی شاسی‌ بلند جیلی بویوئه کول

سه شنبه 8 فروردین 02 ساعت 14:53
معرفی شاسی‌ بلند جیلی بویوئه کول

جیلی مشخصات شاسی‌ بلند جدید بویوئه کول (Cool) را منتشر کرد. قدبلند جدید چینی‌ها علاوه بر طراحی جذاب خود به پیشرانه‌ای با ۱۸۰ اسب بخار قدرت مجهز است.

شاسی‌بلند جدید و کامپکت جیلی از سری محصولات بویوئه بوده و انتظار می‌رود پیش‌فروش آن از چند هفته دیگر شروع شده و اولین نمونه‌های آن از نیمه اول سال جاری به دست مشتریان برسند. بویوئه کول هدف خود را جذب مشتریان جوان اعلام کرده و نام Cool نیز از اول کلمات Creative، Opening، Outdare و Love گرفته شده‌اند. کول از زبان طراحی جدید جیلی سود می‌برد و به همین خاطر ظاهری زاویه‌دار و تیز دارد.

در بخش جلو می‌توانیم جلوپنجره‌ای بزرگ با تریم مشکی ماتریکس را مشاهده کنیم. همچنین دی لایت های LED نیز ارتباطی جالب با لوگوی جیلی برقرار کرده‌اند. به عنوان یک شاسی‌بلند کامپکت، طول/عرض/ارتفاع جیلی بویوئه کول به ترتیب برابر با ۴۵۱۰/۱۸۶۵/۱۶۵۰ میلی‌متر بوده و فاصله دو محور آن نیز به ۲۷۰۱ میلی‌متر می‌رسد. از دیگر ویژگی‌های ظاهری کول می‌توان به رینگ‌های ۵ پره، سقف سانروف پانورامیک و خط گیرای سربالا و رسیده به ستون D اشاره کرد. در بخش عقب نیز چهار خروجی اگزوز به همراه چراغ‌های Y شکل و چراغ‌ترمز نصب شده در ارتفاع بالا خودنمایی می‌کنند.

بر اساس اطلاعات قبلی منتشر شده در رسانه‌ها، نیروبخش این خودرو پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو خواهد بود که با همکاری مشترک ولوو  تولید شده و ۱۸۱ اسب بخار قدرت دارد.

قوای محرک از طریق یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه راهی چرخ ها می‌شود. شایان ذکر است جیلی هنوز تصاویر و جزئیات مربوط به کابین محصول جدید خود را منتشر نکرده هرچند مدعی می‌شود کول ایده و مفهوم کاکپیت اینتراکتیو دیجیتال را به مالکان معرفی خواهد کرد. در بخش داخلی کول پانل پشت آمپرهای دیجیتال، نمایشگر مرکزی بزرگ و غربیلک فرمان چندمنظوره وجود خواهد داشت.

پدال

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar