دایملر و بی ام و در زمینه توسعه خدمات حمل و نقل هوشمند فعالیت می‌کنند

یکشنبه 5 اسفند 97 ساعت 16:40
دایملر و بی ام و در زمینه توسعه خدمات حمل و نقل هوشمند فعالیت می‌کنند

دو کمپانی خودروسازی دایملر و بی ام و قصد دارند با سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد دلاری در زمینه توسعه خدمات حمل و نقل هوشمند فعالیت کنند.

به نظر می‌رسد که کمپانی اوبر به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل اینترنتی و آنلاین درون شهری در جهان، به شدت کمپانی‌های دیگر را به رقابت برانگیخته است چون که حالا تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که دو خودروساز آلمانی یعنی دایملر و بی‌ام و تصمیم گرفته‌اند که در زمینه ارائه و توسعه خدمات حمل و نقل هوشمند و آنلاین نزدیک به ۱.۱۳ میلیارد دلار با یکدیگر همکاری کنند و بدین ترتیب به رقابت تنگاتنگی با شرکت اوبر بپردازند.

شرکت اوبر (Uber) یک سرویس آنلاین درخواست خودرو و تاکسی مستقر در سان‌فرانسیسکو ایالات متحده آمریکاست. کاربران با نصب و عضویت در اپلیکیشن مخصوص گوشی هوشمند قادر خواهند بود با یافتن و تماس با نزدیک‌ترین راننده، به مقاصد و موقعیت مورد نظر خود سفر کنند.

بر اساس گزارش رویترز، بدین ترتیب دایملر و بی‌ام و اخیراً اعلام کرده‌اند که با این سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد دلاری قادر خواهند بود یک سرویس مشترک برای ارائه خدمات مربوط به حمل و نقل به مشتریان راه اندازی کنند که شامل سرویس‌های گوناگونی تحت عنوان ReachNow،ChargeNow،FreeNow،ParkNow و ShareNow می‌شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar