رشد 51 درصدی فروش محصولات لامبورگینی

شنبه 20 بهمن 97 ساعت 13:19
رشد 51 درصدی فروش محصولات لامبورگینی

به نظر می‌رسد که کمپانی لامبورگینی موفق شده است با رشد بی‌سابقه میزان فروش محصولاتش، رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

لامبورگینی که همواره یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروهای لوکس و اسپرت در دنیا به شمار می‌رود، اخیراً با انتشار جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرده است که میزان فروش آن در بازارهای جهانی با رشد بی نظیر و کم سابقه‌ای مواجه بوده و بدین ترتیب توانسته است رکورد جدیدی را برای خود بر جای بگذارد.

این طور که به نظر می‌رسد سال 2018 میلادی سال موفقیت آمیزی برای کمپانی خودروسازی لامبورگینی به شمار رفته است چون که توانسته است پنج هزار و 750 دستگاه خودرو را طی یک سال به فروش برساند که در مقایسه با سال پیش از آن یعنی 2017 میلادی، شاهد یک رشد و افزایش 51 درصدی بوده است.

لامبورگینی به عنوان یکی از خودروهای لوکس و اسپرت در جهان شناخته می‌شود که هر ساله با مدل‌های جدیدی توسط مشتریان و علاقمندان این خودروی ایتالیایی خریداری و استفاده می‌شود.

بر اساس گزارش وب سایت موتور 1، همچنین در افزایش فروش و درآمدزایی این کمپانی، مدل کراس اوور اوروس با میزان فروش یک هزار و 761 دستگاه نقش مهم و بسزایی در موفقیت و رکوردشکنی این خودروساز ایفا کرده است.

لامبورگینی محصولات خود را توسط 157 نمایندگی فعال در 50 کشور جهان به فروش می‌رساند که بزرگترین بازار فروش آن کشور ایالات متحده آمریکا با فروش یک هزار و 595 دستگاه در سال گذشته یعنی اختصاص یک سوم سهم آن از بازارهای جهانی محسوب می‌شود.

پس از ایالات متحده، از بزرگترین بازارهای فروش خودروهای لامبورگینی می‌توان به انگلستان، ژاپن، آلمان، چین، کانادا و در نهایت ایتالیا اشاره کرد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar