بازنشستگی طراح سری N هیوندای

یکشنبه 28 آذر 00 ساعت 10:18
بازنشستگی طراح سری N هیوندای

گروه هیوندای موتور که دو برند کیا و جنسیس را با خود دارد، از سال ۲۰۱۴ موفق شد آلبرت بییرمان Albert Biermann در بخش تحقیق و توسعه خود به استخدام در آورد، بییرمان پیش از پیوستن به هیوندایی، ۳۰ سال در کمپانی آلمانی ب ام و عمر خود را صرف کرده بود و هنگام بازنشستگی از ب ام و عهده دار مدیریت بخش ام آن شرکت بود.

در ۶ سالی که به هیوندایی مشغول به کار شد، طراحی برخی از بهترین خودروهای هیوندایی را در رقابت جهانی هدایت کرد. حالا هیوندایی می گوید، بییرمان در شرف بازنشستگی است.

جای تعجب هم ندارد چون بییرمان به سن ۶۵ سالگی رسیده است و ظواهر امر هم نشان می دهد که هیوندای را با شرایط ایده آلی ترک می کند. این را می توان از لحن او دریافت.

بییرمان می گوید: «کره به عنوان خانه دوم من باقی می ماند، همه همکاران من در گروه هیوندای موتور همیشه بخشی از خانواده من باقی می مانند. من دوست دارم به این نکته تأکید کنم که همه ی موفقیت ما همیشه بر پایه روحیه جمعی قوی مردمان بااستعداد در هیوندایی بوده است،‌ من برای دستاوردهای خاص مان ارزش قائل هستم، هرکجا که در حال زندگی باشم.»

کمپانی کره ای هیوندای هم گفته است که خوشبختانه بییرمان مشاور عالی فنی کمپانی باقی خواهد ماند. به ویژه در بخش خودروها با عملکرد (قدرت، سرعت و شتاب) بالا که به تدریج قوای محرکه آنها برقی خواهد شد، وی همچنان مشاوره خواهد داد. این لحن کمپانی هیوندای هم نشان می دهد که این شرکت از داشتن بییرمان خیلی خرسند بوده، مخصوصاً که در همین دوران کوتاه، در طراحی و تولید بهترین مدل های این کمپانی مشاورت و دخالت داشته است.

او همچنین در طراحی و تولید خودروهایی که نیروی قوای محرکه به محور عقب اعمال می شود مثل کیا استینگر و مدل هایی از خودروی جنسیس کمک کرده است. نقش او هم در مدل های زیربرند N و مدل های اِن و محصولات هیوندای در بهترین خودروهای اسپرت جمع و جور هیوندای بسیار برجسته است. با توجه به این که هیوندای قلباً به بییرمان ایمان دارد، مشاوره های او همچنان هیوندای را در موقعیت خوبی نگه می دارد.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar