مرسدس بنز SL63 مدل ۲۰۲۲ ، سریع ترین SL تا به امروز

بروزرسانی در: جمعه 22 مهر 01 ساعت 17:25
مرسدس بنز SL63 مدل 2022 ، سریع ترین SL تا به امروز

مرسدس بنز AMG SL63 مدل ۲۰۲۲ با ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور به عنوان راحت‌ترین و اسپرت‌ترین مدل SL  شناخته می‌شود و برای اثبات آن، شتاب این خودرو را از ۰ تا ۶۰ مایل بر ساعت (۰ تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت) مورد تست قرار دادیم و به عدد ۳.۱ ثانیه رسیدیم.

سیستم لانچ کنترل بهبود یافته و سیستم چهارچرخ محرک باعث شده است یک شتابگیری خوب داشته باشیم. ابتدا باید حالت رانندگی SL63 را از طریق دستگیره ای که در سمت راست پایین فرمان نصب شده روی Sport، Sport+ یا Race تنظیم کنید، سپس با پای چپ خود روی پدال ترمز را محکم فشار دهید، سپس با پای راست پدال گاز را تا دور موتور ۳۵۰۰ دور بر دقیقه فشار دهید و سپس ترمز را رها می کنید تا بهترین لانچ را داشته باشید و شاهد شتابگیری جذاب این شاهکار آلمانی باشید.

بنز SL63 2022

با دنبال کردن این مراحل فوق برای لانچ، بنز SL63 از ۰ تا ۶۰ مایل بر ساعت را فقط در ۳.۱ ثانیه طی کرد و در مدت زمان ۱۱.۳ ثانیه به یک چهارم مایل با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید. موتور ۴.۰ لیتری V-8 توئین توربوی SL63، رودستر حدودا ۲ تنی را با قدرتی مثال زدنی به حرکت در می آورد. با افزایش سرعت، کمربند ایمنی راننده به‌طور خودکار سفت‌تر و سفت‌تر می‌شود. پس از چندین بار شتاب گیری، متوجه شدیم که SL63 بسیار راضی کننده است.

طبق بررسی های انجام شده این نسخه از SL سریع ترین SL تا به امروز بوده است. پورشه تخمین می زند که کابریولت ۹۱۱ دو دهم ثانیه کندتر از SL است و ما منتظریم تا شتاب ۹۱۱ کابریولت جدید هم تست کنیم.

منبع ترجمه : موتورترند

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar