تسهیلات متنوع خرید به خریداران هایما ۸S اختصاص خواهد یافت

چهارشنبه 11 آبان 01 ساعت 13:51
تسهیلات متنوع خرید به خریداران هایما ۸S اختصاص خواهد یافت

مهدی خطیبی در آیین تولید انبوه هایما ۸S، از اضافه شدن محصول دیگری از خانواده هایما به خط تولید ایران‌خودرو خراسان در بهمن‌ماه امسال خبر داد و تصریح کرد: تنوع بخشی به سبد محصولات احترام به خواست و سلیقه مشتریان است و به طور حتم در فروش محصول نیز روش‌های متنوعی را متناسب با توان و سلیقه مشتریان به کار گرفته خواهد شد.

وی افزود: با خارج شدن خانواده هایما از گردونه قرعه‌کشی امکان عرضه بهتر و باکیفیت‌تر این محصولات بیش از پیش فراهم شده و در تلاش هستیم تا از ابتدای عرضه محصول جدید، بخشی از آن با اختصاص تسهیلات به دست مشتریان برسد.

خطیبی ضمن قدردانی از مدیرعامل ایران‌خودرو خراسان، این سایت تولیدی را نهادی تخصصی برای تولید خودروهای شاسی‌بلند در کشور خواند و گفت: با کمک نمایندگان مجلس و مسوولان استان خراسان رضوی در صدد راه‌اندازی خط پرس‌شاپ در ایران‌خودرو خراسان هستیم تا این مجموعه تبدیل به مجموعه‌ای خودگردان و مستقل شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو  با بیان‌این‌که پس از حضور موفق هایما S5 و S7 در بازار کشور، هایما ۸S به تولید انبوه رسیده و در بهمن‌ماه نیز ۷X به سبد محصولات هایما اضافه خواهد شد.

به گفته خطیبی تعداد پنج هزار دستگاه هایما ۸S تا پایان امسال تولید خواهد شد.

وی راه‌اندازی خط تولید پلوس را از دیگر برنامه‌های توسعه‌ای ایران‌خودرو در خراسان اعلام کرد و گفت: با حمایت مسوولان استانی این مهم را پی‌گیری می‌کنیم.

وی تصریح کرد: برنامه‌های توسعه‌ای دیگری نیز از جمله در مجموعه یاپکو خراسان در دستور کار داریم که یکی پس از دیگری به مرحله اجرا و بهره‌برداری خواهیم رساند.

خطیبی بهبود شاخص‌های کمی و کیفی را از مهم‌ترین دستاوردهای ۹ ماهه اخیر ایران‌خودرو برشمرد و گفت: هر چند با اهداف فاصله داریم اما وضعیت فعلی نشان می‌دهد در مسیر رشد و تعالی گام برمی‌داریم.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تا ۱۰ آبان‌ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۸ دستگاه خودرو بیش‌تر تولید و ۱۰۰ هزار دستگاه بیش‌تر از مدت مشابه سال گذشته عرضه کرده‌ایم.

خطیبی در پایان خواستار حمایت مسوولان استان خراسان برای رشد و توسعه صنعت خودرو استان شد و گفت: هیات مدیره گروه صنعتی ایرا‌ن خودرو مشتاق است تا با توسعه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان، به اهداف توسعه‌ای این گروه صنعتی دست یابد.

ایکوپرس

هایما ۸S

کراس اوور هایما S8 شرکت ایران خودرو رونمایی شد

اولین نمونه از هایما ۸S در ایران خودرو خراسان تولید شد

هایما S8 محصول جدید ایران خودرو در نمایشگاه مشهد

شروع تولید انبوه هایما ۸S از مهر ۱۴۰۱

تولید ۴۰ هزار خودروی شاسی‌ بلند در ایران خودرو خراسان

منتظر محصولات جدید داخلی باشید

انتخاب ۸ رنگ مختلف برای هایما ۸S

تولید انبوه هایما ۸S در ایران‌ خودرو خراسان آغاز شد

برنامه مدیران استان برای توسعه ایران‌ خودرو خراسان

قطعات یدکی هایما ۸S قبل از عرضه به بازار توزیع خواهند شد

تحویل هایما ۸S به مشتریان با پوشش نانو سرامیک بدنه

نخستین طرح فروش هایما ۸S در بورس کالا / آذر ۱۴۰۱

جزئیات عرضه هایما ۸s در بورس کالا / دی ۱۴۰۱

توزیع رانت ایران‌ خودرو برای مدیران خود / دی ۱۴۰۱

فروش سری اول هایما ۸S به روش مزایده / دی ۱۴۰۱

قیمت هایما ۸S بورس کالا + شرایط فروش / دی ۱۴۰۱

تحویل هایما ۸S به مشتریان دو ماه زودتر از موعد مقرر

قیمت هایما ۸S در بازار / اسفند ۱۴۰۱

قیمت هایما ۸S

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar