پژو پارس موفق به کسب سه ستاره کیفیت شد

بروزرسانی در: چهارشنبه 23 بهمن 98 ساعت 11:31
پژو پارس موفق به کسب سه ستاره کیفیت شد

برمبنای گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل منتشر شده توسط شرکت بازرسی مهندسی ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه، محصول پارس ایران خودرو موفق به کسب سه ستاره کیفیت شد.

با تلاش بی وقفه در زنجیره تأمین و ایجاد تمرکز و تعریف برنامه بهبود جهشی، محصول پارس ایران خودرو موفق به ارتقای کیفیت از دو به سه ستاره شد. این خودرو در پنج سایت تولیدی مورد ارزشیابی قرار گرفته و دو شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و بازرسی مهندسی ایران به طور هم زمان این خودرو را مورد سنجش و ارزیابی قرار داده‌اند. محصولات سایت کرمانشاه و تهران توسط شرکت بازرسی و تولیدات سایت‌های سمنان، فارس و خزر هم توسط شرکت بازرسی مهندسی ایران مورد ارزشیابی قرار گرفته‌اند. نتایج تمامی ارزیابی‌ها حکایت از قرار گرفتن این خودرو در سطح کیفی سه ستاره دارد.

تلاش‌ها و نظارت‌های مستمر و بی وقفه‌ای در زنجیره ارزش خودرو در شرکت صنعتی ایران خودرو انجام می‌گیرد تا در شرایط تحریم‌های بین المللی کم‌ترین خللی به روند کیفی محصولات وارد نشده و برنامه‌های بهبود کیفیت هم به طور کامل اجرا شود. دست یابی به سه ستاره در محصول پارس، بیانگر جدیت مجموعه ایران خودرو در اجرای برنامه‌های بهبود و ارتقای کیفیت محصولات دارد.

ستاره سوم پارس،‌ پنجمین ستاره ارتقای کیفیت محصولات ایران خودرو در سال جاری بوده است. پیش از این محصولات دنا پلاس و سورن به ترتیب به ۴ و ۳ ستاره کیفی ارتقا یافته‌اند. محصولات پژو ۲۰۷ صندوقدار و پارس اتوماتیک هم به ترتیب ۴ و ۳ ستاره کیفیت را از آن خود کرده‌اند.

ایکوپرس

قیمت محصولات ایران خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar