کلاهبرداری از مشتریان امداد خودرو ایران

یکشنبه 23 تیر 98 ساعت 11:03
کلاهبرداری از مشتریان امداد خودرو ایران

گزارشات دریافتی از طرف متقاضیان شرکت صنعتی ایران ‌خودرو نشان از تماس شرکت‌های غیرمجازی دارد که با وعده‌های غیرواقعی، اقدام به فروش اشتراک‌های متفرقه‌ کرده‌ که ارتباطی به خدمات شرکت امداد خودرو ایران ندارد.

اخیراً افراد و شرکت‌های غیرمجاز و فاقد صلاحیت تحت عناوین مختلف از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک، با اعلام مطالبی غیرواقعی اعم از ابطال کارت سوخت، ابطال گارانتی خودرو و غیره، مشتریان را ترغیب به خرید کارت اشتراک از شرکت‌های امدادی غیرمجاز کرده‌اند. این در حالی است که این تماس‌ها ارتباطی با شرکت صنعتی ایران‌ خودرو نداشته و شرکت امداد خودرو ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این نوع خدمات و یا عواقب ناشی از آن ندارد.

در راستای آگاه‌سازی متقاضیان، شرکت صنعتی ایران‌ خودرو اعلام کرده است که شرکت امداد خودرو ایران با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ به‌عنوان تنها نماینده رسمی، مسئولیت ارائه اطلاعات در حوزه‌های فروش، خدمات پس از فروش و خدمات امداد سیار را برعهده دارد.

طبق این اطلاعیه، به منظور پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده و زیان، به دارندگان محصولات سواری ایران‌ خودرو توصیه شده است جهت اطلاع از شماره تماس دفاتر بازاریابی این شرکت و هم دریافت خدمات امدادی به وب ‌سایت www.096440.com مراجعه کنند.

ضمناً یادآوری می‌شود هیچ الزامی به خرید اشتراک از شرکت‌های امدادی غیرمجاز جهت استمرار امتیازات خودرو مانند گارانتی و کارت سوخت وجود ندارد.

امداد خودرو ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar