انتظار ۲ ساله برای دریافت خودروی بی کیفیت داخلی

چهارشنبه 5 آذر 99 ساعت 17:30
انتظار 2 ساله برای دریافت خودروی بی کیفیت داخلی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به افزایش قیمت های اخیر اظهار کرد: مردم باید هر صبح شاهد افزایش قیمت های بی دلیل و بی رویه باشند؟

کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس در تذکر شفاهی نشست علنی امروز مجلس گفت: آنچه که در این سال ها در حوزه صنعت خودرو بر مردم گذشت نه توجیه دارد و نه پذیرفتنی است، با دلالی با سرمایه های مردم و سفته بازی کام مردم را تلخ نموده و با شعار حمایت از تولید ملی جلوی هرگونه اقدامی را می گیرند، بارها فقط شعار داده ایم اما مردم آنچه لمس می کنند شبه مافیایی است که شطرنج را به طوری چیده که مردم را برای دریافت خودروی بی کیفیت داخلی در صف های ۳ ماهه تا ۲ ساله نگه می دارند.

وی افزود: مردم از مجلس انتظار نظارت بی تعارف دارند و وقت آن رسیده تعارض منافع را بشکنیم، پیشنهاد می کنم فارغ از شعارهای زیبای بی عمل که تا امروز دردی را دوا نکرده با همکاری مجلس از سازمان های نظارتی به خصوص سازمان بازرسی کل کشور، هیاتی با اختیارات تام تشکیل و برای شکستن باب توجیهات سوخته و تاریخ گذشته بعضی مدیران در وزارت صنعت و خودروسازان گامی عملی و کارساز برای نجات صنعت خودرو و مصرف کننده برداشته شود.

نماینده مردم اسدآبلد تاکید کرد: عده ای خارج از مجلس نشسته و افزایش افسارگسیخته قیمت ها را به پای مجلس می نویسند، آیا مردم باید هر صبح شاهد افزایش قیمت های بی دلیل و بی رویه باشند؟ آیا واقعا نباید به پیدا کردن و قطع کردن اصولی ریشه قاچاق در حوزه دام و طیور باشیم؟ شایسته است بحث بر سر افزایش قیمت مرغ و گوشت پای ثابت محافل مردم باشد و عظمت ها و پیشرفت های مختلف، خدمات شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی و زحمات این روزهای کادر درمان تحت شعاع این مسائل  قرار بگیرد؟ مجلس در این مورد با همکاری دولت اقدام هماهنگ داشته باشد و کمیسیون کشاورزی هم بررسی کند آیا واقعا از قبل پیش بینی های لازم برای ذخیره سازی انجام شده است یا خیر؟

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar