آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

بروزرسانی در: چهارشنبه 26 مهر 02 ساعت 01:40
آکورا اینتگرا 2023

بررسی آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

نگاه کلی
آکورا زیرمجموعه لوکس هوندا به زودی نام اینتگرا را که سالها خبری از آن نبود احیا خواهد کرد و اینتگرا بخش خودروهای لوکس کامپکت را به طور اساسی تکان خواهد داد. برخی ممکن است تعجب کنند که چرا یک خودروساز لوکس ترجیح می دهد یک هاچ بک اسپرت را در در زمانی که شاسی بلندها بسیار فروش بهتری دارند عرضه کند، اما باید خاطر نشان کنیم اینتگرا یک هاچبک معمولی نیست و احتمالا خیلی ها برای خرید آن وسوسه خواهند شد. ما انتظار داریم که اینتگرا در سال ۲۰۲۲ به طور کامل رونمایی شود و مدت کوتاهی پس از آن احتمالاً به عنوان یک مدل ۲۰۲۳ به فروش برسد. اینتگرا جدید با گیربکس شش سرعته دستی عرضه می‌شود و احتمالاً از پلت فرم یکسانی با هوندا سیویکهای جدید بهره خواهد برد و با توجه به خبرهایی که شنیده ایم انتظار یک پیشرانه قوی تر و حتی با قدرت بیشتر از TYPE S را داریم. چند عکس رسمی آکورا خیلی چیزی را به ما نشان نمی دهد اما ما می دانیم که Integra به عنوان یک هاچ بک چهار در عرضه میشود که به این معنی است که احتمالاً جایگزین سدان قدیمی ILX در خط تولید خواهد شد. اما آکورا به خوبی می تواند بعداً یک کوپه اینتگرا را نیز معرفی کند. و در آینده، چه کسی می داند؟ شاید یک Acura Integra Type R نیز وجود داشته باشد که یاد و خاطره نسخه محدود افسانه ای اواخر دهه نود را زنده کند.

چه خبر در سال ۲۰۲۲ ؟ 

اینتگرای احیا شده آکورا یک مدل کاملاً جدید برای سال ۲۰۲۳ خواهد بود وتولید آن در سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. بدون اطلاعات بیشتر از Acura، ما در مورد قیمت حدس می زنیم، اما اگر آنها تصمیم به راه اندازی یک مدل مسابقه ای Type S داشته باشند، ما انتظار داریم که قیمت آن بسیار بیشتر از یک Integra استاندارد باشد. پیش بینی میشود قیمت آکورا در مدل پایه از ۳۰ هزار دلار و در مدل TYPE S از حدود ۴۰ هزار دلار شروع شود.
ما در مورد پیشرانه، قیمت و ویژگی‌های استاندارد و سفارشی اینتگرا در زمانی که اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود با شما همراهان عزیز Z4Car به اشتراک خواهیم گذاشت.

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر همچنین موارد زیر را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
موتور، گیربکس و پرفورمنس
مصرف سوخت
کابین،راحتی سواری و فضای بار
سیستم اطلاعت سرگرمی و اتصالات
ایمنی و سیستمهای کمکی راننده
گارانتی

مشخصات فنی آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

عکس آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar