توقیف یک دستگاه تریلر با ۸ خودرو پلاک تهران

دوشنبه 26 اسفند 98 ساعت 12:50
توقیف یک دستگاه تریلر با 8 خودرو پلاک تهران

یک دستگاه تریلر با ۸ دستگاه خودرو پلاک تهران در خیابان طالقانی به وسیله پلیس راهور توقیف شد که صاحبان خودرو از طریق هوایی وارد بوشهر شده و خودروهای خود را با تریلر فرستاده بودند تا مورد استفاده قرار دهند که با هوشیاری پلیس راهور این خودروها متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر با ذکر جزئیات این خبر عنوان کرد: ساعت ۷ صبح امروز دوشنبه ۲۶ اسفندماه ۹۸ در بازدید از سطح شهر در راستای کنترل ترافیک در مسیر میدان مطهری به سمت صلح آباد یک دستگاه تریلی خودروبر دو طبقه حامل ۸ خودرو را مشاهده کردیم که به آن مشکوک شدیم.

سرهنگ حاجی زاده اظهار کرد: در بررسی‌ها متوجه شدیم دو خودرو ردیف آخر پلاک استان‌های دیگر و در بین آن کلاً خودرو پلاک تهران جا داده شده است، همه هم خودروهای گران قیمت از لانکروزر، BMW، و مزدا و دو خودرو ایرانی با پلاک تهران در عقب که در بررسی بیشتر دیدیم ۶ خودرو پلاک تهران و ۲ خودرو پلاک شهرستان هستند.

وی افزود: پس از متوقف کردن خودرو با راننده صحبت کردیم که جریان از چه قرار است که ابتدا از بیان حقایق امتناع کرد ولی بعد که گفتیم خودرو را به پارکینگ می‌بریم و به شیوه پلیسی وارد شدیم اعتراف کرد برای هر خودرو بین ۱.۵ میلیون تا ۲ میلیون کرایه از افراد گرفته‌ام و از تهران بارگیری کرده‌ام تا در بوشهر پیاده کنم؛ خانواده‌هایشان هم با پرواز به بوشهر آمده‌اند و در خانه مبله‌ها و هتل‌ها ساکن شده‌اند.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: خودروها را به پارکینگ انتقال داده و راننده هم برای بررسی تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع انتظامی است.

سرهنگ حاجی زاده گفت: با توجه به دستورالعمل جلوگیری از خودروهای غیربومی و دستور ملی که برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا صادر شده این عمل جرم محسوب می‌شود و به نوعی قانون را دور زده‌اند که این خودروها وارد بوشهر شوند چون در مرز زمینی از تهران تا بوشهر از تردد آنان جلوگیری می‌شده است.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar