نحوه تحویل ۷۴۶ دستگاه MG 360 به مشتریان

بروزرسانی در: چهارشنبه 16 بهمن 98 ساعت 11:32
نحوه تحویل 746 دستگاه MG 360 به مشتریان

مدیر فروش شرکت صنعت خودرو آذربایجان، شیوه واگذاری ۷۴۶ دستگاه خودروی‌ام جی ۳۶۰ را تشریح کرد.

رضا ظروفیان، مدیر فروش گروه صنعت خودرو آذربایجان گفت: طبق مدارک ارائه شده به مراجع ذیصلاح، شرکت صنعت خودرو آذربایجان از ابتدای همکاری با شرکت سایک موتور چین و با توجه به مجوزهای پیش فروش اخذ شده از وزرات صمت، خرید قطعات منفصله تولیدی به میزان تعداد پیش فروش شده را انجام داد؛ اما متأسفانه به خاطر همزمانی با اعمال محدودیت تحریم‌ها تنها قادر به انتقال ۲۱۵۴ دستگاه قطعات منفصله خودروام جی ۳۶۰ در مراحل مختلف زمانی تا پایان فروردین ماه سال ۹۸ به کشور شد.

وی افزود: تعداد ۱۴۰۸ دست از این قطعات پس از طی مراحل تولید، تکمیل و به مشتریان تحویل داده شد. ولی متأسفانه با توجه به محدویت‌های یاد شده امکان تولید و تکمیل تعداد ۷۴۶ دستگاه از این خودروها که در آخرین محموله‌های واصله به کشور وارد شده بود به خاطر نواقص عمده و ساختاری فراهم نشد.

ظروفیان در ادامه ضمن اشاره به نظارت دقیق تعزیرات حکومتی بر روند تولید و تخصیص این ۷۴۶ دستگاه خودرو باقی مانده، اظهار داشت: مقرر شد تا شرکت به منظور صیانت از حقوق خریداران و مطابق با نوبت‌های ثبت شده در سیستم فروش، اقدام به تخصیص این خودروها کرده و با نظارت کامل تعزیرات حکومتی تهران خودروهای ناقص روند تکمیل را طی کرده و به خریداران محترم تحویل شوند.

وی در ادامه افزود: عملیات اطلاع رسانی و دعوت از مشتریان با نظارت مستقیم تعزیرات و طبق شرایط ابلاغی و براساس اسناد مثبوت در سیستم فروش انجام خواهد شد.

مدیر فروش گروه صنعت خودرو آذربایجان، اظهار کرد: تأمین نواقص خودروهای یاد شده مسأله‌ای زمان بر بوده و تأمین قطعات ناقص به طور تدریجی و در وضعیتی خاص انجام و وارد مجموعه تولیدی می‌شود.

ظروفیان در پایان افزود: گروه صنعت خودرو آذربایجان با اقتدار به فعالیت خود ادامه می‌دهد و به زودی اخبار خوشی مبنی بر معرفی و جایگزینی محصولاتی با کیفیت به اطلاع عموم خواهد رسید که به جهت کیفیت بالای آن قطعاً" رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

ایران جیب

قیمت محصولات ام جی

به این ۶ دلیل ام جی ۳۶۰ توربو بخرید

به این ۴ دلیل ام جی ۳۶۰ توربو نخرید

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "نحوه تحویل ۷۴۶ دستگاه MG 360 به مشتریان"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
علی
مهمان

وقاحت بی حد شرکت آذویکو در کنار جای خالی عدالت و نظارت لازم بر روند اجرای کار این سودجویان واقعا غیر قابل تحمل است
چگونه است که مرتبا از نظرات و اظهار نظر کارشناسان این شرکت متخلف گزارش تهیه و ارایه میگردد ولی گلایه بیش از ۴۰۰۰ مالباخته جایی در رسانه های عمومی ندارد؟