معرفی برابوس پی۹۰۰ راکت ادیشن

شنبه 2 مهر 01 ساعت 16:31
معرفی برابوس پی900 راکت ادیشن

برابوس تیونر برجسته آلمانی در جدیدترین پروژه خود بازهم سراغ مرسدس بنز آ ام گ G63 رفته تا استانداردهای خود را با نام برابوس پی۹۰۰ راکت ادیشن به نمایش بگذارد.

به جرات می توان این نمونه را یکی از شاهکارهای برابوس روی مرسدس بنز دانست. آنقدر جزئیات اینجا مورد توجه قرار داشته که برای ساعت ها می توان به اکتشاف زیبایی و کیفیت در برابوس پی۹۰۰ راکت ادیشن پرداخت.

بافت زیبای فیبرکربن را در قسمت های مختلف بدنه می توان مشاهده کرد. در قسمت درپوش موتور نیز از یک بخش شفاف استفاده شده که بخش مرکزی تپنده در آن مشخص است.

خروجی های اگزوز دوقلو در قسمت انتهایی رکاب جانبی، منظره ای اسپرت و لوکس را ایجاد کرده اند. در توسعه این  بخش از عناصر کرومی، فیبرکربن و همچنین نورپردازی بسیار زیبایی استفاده شده است.

فضای داخل کابین نیز همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، ترکیب بینظیری از کد رنگ اختصاصی طیف قرمز مات متالیک و چرم مشکی را ارائه می دهد. لوگوی برابوس در قسمت های مختلف مورد تاکید قرار گرفته و به مخاطب یادآوری می کند که در قلمرو برابوس پا گذاشته است!

برابوس پی۹۰۰ راکت ادیشن
این دلبر آلمانی محدود به ۱۰ دستگاه خواهد بود و برای مشتریان از ۶۳۹۳۸۰ دلار قیمت می خورد.

برابوس در نامگذاری پروژه های خود زمانی که از عدد استفاده می کند، در واقع به توان پیشرانه اشاره دارد. بنابراین اینجا هم تپنده ۸ سیلندر ۴.۵ لیتری که جایگزین نمونه ۴ لیتری استاندارد شده برابر با ۹۰۰ اسب بخار خروجی و ۱۲۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. میزان خروجی در مقایسه با پیشرانه استاندارد ۳۱۵ اسب بخار بهبود را نمایش می دهد.

البته برابوس گشتاور را به دلیل حفظ سلامت قطعات خودرو روی ۱۰۵۰ نیوتن متر محدود کرده است.

از جمله تغییرات فنی باید به استفاده از پیستون ها، سیستم اگزوز، مپ و ای سی یو جدید اشاره کرد. توربوشارژهای به کار رفته در این پیشرانه نیز در مقایسه با نمونه استاندارد، بازده بالاتری دارند.

 

بیشینه سرعت نیز روی ۲۸۰ کیلومتر برساعت محدود شده است. این هیولای ۲۷۲۰ کیلوگرمی طی ۳.۷ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد.

رینگ های ۲۴ اینچی اختصاصی یکپارچه زد پلاتینوم هم امضای برابوس در نمای جانبی محسوب می شود.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar