نارضایتی ثبت نام کنندگان سایپا از قیمتهای اعلامی

بروزرسانی در: چهارشنبه 29 شهریور 02 ساعت 20:25
نارضایتی ثبت نام کنندگان سایپا از قیمتهای اعلامی

در اواخر شهریور ۱۴۰۲ قیمت ۵ محصول سایپا به نامهای شاهین اتوماتیک، اطلس G ، ساینا GX، ساینا S DA و کوییک GXR اعلام شد و این قیمتهای جدید برای کسانی که سال گذشته در سامانه یکپارچه فروش ثبت نام کردند و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کردند نیز اجرایی می باشد!

بیشتر نارضایتی ثبت نام کنندگان از اینجا نشات میگیرد که پول پرداختی آنها در گذشت زمان از ارزشش کاسته شده است و با توجه به نظرات دریافتی خیلی از ثبت نام کنندگان به قیمتهای جدید راضی نیستند تا حدی که می گویند توان پرداخت این مبالغ را ندارند و قصد انصراف دارند! ای کاش این خودروها حداقل آش دهن سوزی بودند و ارزش صبر کردن نیز داشتند اما برای خودرویی نظیر ساینا و کوییک که پلت فرم و پیشرانه اش به یکی دو دهه قبل برمیگردد چرا همچنین قوانین و قیمتهایی برای ثبت نام کنندگان آن باید در نظر گرفته شود و چرا باید با همچین مبالغی به تکمیل وجه بپردازند؟

نام محصول قیمت (تومان)
شاهین اتوماتیک ۶۲۵.۰۰۰.۰۰۰
اطلس G ۳۹۵.۰۰۰.۰۰۰
ساینا GX ۳۲۶.۰۰۰.۰۰۰
ساینا SDA ۳۱۵.۰۰۰.۰۰۰
کوییک GXR ۳۷۰.۰۰۰.۰۰۰

به طور مثال قیمت کوییک S در بازار آزاد در حال حاضر حدود ۳۳۵ میلیون تومان است و کوییک GXR که نسخه فول آپشن کوییک S می باشد نهایتا ۱۰% بالاتر از کوییک S در بازار آزاد قیمت خواهد داشت و این یعنی اینکه ثبت نام کنندگان این خودرو علاوه بر اینکه حدود ۱۲۰ میلیون تومان سال گذشته پرداخت داشته اند و زمان زیادی نیز منتظر مانده اند باید به قیمت احتمالی بازار آزاد پرداخت خود را تکمیل کنند و احتمالا حتی هیچ تفاوتی بین قیمت بازار ازاد و کارخانه هم نخواهد بود که اصلا منطقی نیست!

اگر شما هم قیمتهای اعلامی جدید و قوانینی که برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته شده است ناراضی هستید میتوانید نظرات خود را همینجا با ما و همراهان Z4Car به اشتراک بگذارید.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

141 دیدگاه ها برای "نارضایتی ثبت نام کنندگان سایپا از قیمتهای اعلامی"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
حمید
مهمان

درود به همه عزیزان؛ باید از واریز وجه و تحویل خودرو اجتناب کرد و با تشکیل کمپینگ اعتراض و به مراجع ( شورای رقابت ، مجلس، دیوان عدالت ) شکایت کرد

حبیب
مهمان

تنها راهش انصراف از خرید توسط همه افراد هست
باز هم مردم سرگردانند که چکار کنند، حالا ما انصراف بدهیم بعد دلال میره میخره و با قیمت بالاتر به خودمان میفروشه،،، ای خداااااااا

اوجی
مهمان

انصراف میدم

اوجی
مهمان

سلام بسیار ناراضی هستم یکسال صبر کردیم ماشین گیرمون بیاد اخرش افزایش بسیار بالا اعلام کردن … مجبورم انصراف بدم

مرتضی
مهمان

من ساینا gx دوگانه ثبت نام کرده بودم و اولیت من خرداد۱۴۰۳ بود ولی مرداد امسال) ۱۴۰۲( پیامک اومد و ۱۲۵م وجه اولیه رو واریز کردم. الان ) ۱۲مهر۱۴۰۲( دعوتنامه اومده تازه فهمیدم مدل ماشین رو به ساینا ای تک تغییر دادن و قیمت رو هم کردن ۲۹۱ میلیون !!!!
یعنی تا ۲۴ مهر وقت دارم ۱۶۷ تومن واریز کنم!!!
البته گفتن بجای خرداد ۱۴۰۳ ، تحویل فوری و ۳۰ روزه انجام میشه!
خدایا من چکنم

کیوان
مهمان

سلام
لطفاً هیچ کسی تکمیل وجه نکنه همه با هم یکصدا انصراف بدید
انصراف .انصراف

انسانیت
مهمان

کلا شرکتی ک بخاد در دو مرحله وجه رو دریافت کنه کلاهبرداری. بیش نیس اونم در مملکتی ک افت پولش ثانیه میزنه، دلار ثابت اجناس هرروز گرونتر، بعد میگن خرید اجناس داخلی، وااقعا مضحکه

حمید
مهمان

سلام من بسیار ناراضی هستم کاش اون زمان به حرف دوستم گوش میدادم وثبت نام نمیکردم چون الان همچین هزینه بالایی رو ندارم‌که بدم لعنت به این خودرو سازها

سینا
مهمان

حالا قیمت هیچی، من برای شاهین اتومات که قراره اسفند ۱۴۰۳ بگیرم، چرا از الان باید ۲۹۰ تومن بریزم؟ ۱۸ ماه دیگه میخوایم بهم ماشین گرونتر بفروشین و اون موقع حتما شده ۸۰۰ تومن، چرا باید الان ۲۹۰ آخه؟

ابولفضل
مهمان

اقا این اطلس چی داره که قیمتش اینهمه بالاست
والا از ۲۰۷ گرونتره چیش به ۲۰۷ میخوره اخه این چه قیمتیه