سیتروئن C3 و پژو ۲۰۰۸ با کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل

بروزرسانی در: شنبه 22 تیر 98 ساعت 13:00
سیتروئن C3 و پژو 2008 با کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل

بر اساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در خردادماه ماه سال جاری در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون گروه ایران خودرو دیزل با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص داد و وانت‌های‌ مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین بهمن موتور، سایپا ۱۵۱ گروه سایپا بن‌ رو و وانت آریسان در گروه ایران خودرو دیزل لیست قیمتی دبا کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند.

در این لیست قیمتی وانت‌های‌ مزدا کارا ۲۰۰۰ دو کابین بهمن موتور، وانت‌های نیسان دوگانه سوز و تک سوز زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین در گروه سبک و در بخش سواری خودرو پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو ایکاپو سیتروئنc3 سایپا موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را در خرداد امسال به خود اختصاص داد. این خودرو در لیست قیمتی دو قرار دارد و در این لیست کیا سراتوی سایپا و هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان هر کدام چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند و در رده بعدی جای گرفتند.

JAC-S5 وJAC-S3 کرمان موتور و و در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. همچنین NEW MVMX33S گروه مدیران خودرو در این لیست قیمتی دو ستاره توانست به دست آورد.

در لیست قیمتی یک هم دو خودروی نیومزدا ۳ بهمن موتور و سوزوکی گرندویتارای ایران خودرو خراسان هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

از طرف دیگر در لیست قیمتی سه، خودروهای B30 گروه بهمن موتور و چانگان cs35 چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین در لیست قیمتی چهار، خودروهای تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پژو ۲۰۷ همگی از ایران خودرو و پارس تندر گروه پارس خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی تندر ۹۰، دنا پلاس، رانا، پژو SD206، پژو ۲۰۶ و دانگ فنگ H30 همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودروهای کوییک سایپا، دنای ایران خودرو و NEW MVM315 مدیران خودرو هم سه ستاره‌ای شدند.

در این لیست خودروهای سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان، ساینای سایپا سیتروئن، تیبا ۲ سایپا و تیبای سایپا سیتروئن همگی دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در لیست قیمتی پنج نیز خودروهای سایپا X131، سایپا X132، سایپا X111 شرکت سایپا و سایپا X131 پارس خودرو شرکت پارس خودرو همگی دو ستاره کیفی به دست آوردند.

۲  خودروی سنگین ۴ ستاره‌ای در فروردین ماه امسال

در بخش کشنده‌ها، خودروی کشنده ولوو FH500 شرکت سایپا دیزل چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده فوتون Auman H4 شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی را توانست به دست آورد.

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NPR75K بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد و در بخش کامیون هم کامیون بنز WH شرکت ایران خودرو دیزل دو ستاره کیفی به دست آورد.

در بخش اتوبوس هم اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال از محصولات گروه عقاب افشان سه ستاره کیفی به دست‌ آورد و مینی بوس آرین گروه ایران خودرو دیزل توانست دو ستاره کیفی را از آن خود کند و مینی بوس ایسوز SAHARبهمن دیزل در لیست چهار ستاره‌ها قرار گرفت.

خودروی شخصی دیگر نمی‌صرفد

۵ خودرو از گزارش کیفی حذف شدند

رده بندی کیفیت خودروهای داخلی اردیبهشت ۹۸ منتشر شد

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "سیتروئن C3 و پژو ۲۰۰۸ با کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کوروش وطن خواه
مهمان

مشکل اینجاست که همین لگنهای فرانسوی هم چند برابر قیمت جهانی قیمت دارند و ملت ایران باید همچنان ضایعات فلزی ایران گاری و خرپا را سوار بشند اتفاقی که ۴۰سال پیش نباید می افتاد متاسفانه افتاد به ونزوئلا خوش آمدید