معرفی کراس اوور هاوال B07

بروزرسانی در: سه شنبه 16 اسفند 01 ساعت 14:04
معرفی کراس اوور هاوال B07

به تازگی، شرکت هاوال یک کراس اوور جدید پلاگین هیبریدی با عنوان هاوال B07 معرفی کرده است. نام این خودرو در زمان رونمایی رسمی به Xiaolong MAX به معنی اژدها تغییر خواهد کرد.

هاوال یکی از برندهای گریت وال موتورز به حساب می آید که تخصص آن ساخت خودروهای کراس اوور است. این خودروساز زمانی با حضور محصولاتش در فیلم های هالیوودی نظیر بی مصرف ها، به تبلیغات گسترده ای پرداخت و در این سال ها با تغییر زبان طراحی خود و همچنین پیشرفت فنی و تکنولوژیکی به خوبی توانسته است آمار فروش بسیار خوب و چشمگیری را از خود به جا بگذارد.

 

طراحی ظاهری Haval B07

در نمای جلوی خودرو شاهد نصب یک جلوپنجره بدون حاشیه هستیم. گرافیک داخلی این جلوپنجره طرح الماسی به خود گرفته و چراغ های جلو به همراه دی لایت های عمودی نیز شما را به یاد محصولات کادیلاک و پژو می اندازند. در نمای عقب خوشبختانه خبری از چراغ های به هم پیوسته نیست و طرح چزاغ ها و جانمایی محل پلاک بی شباهت به محصولات آئودی نیست. لوگوی DHT هم که مربوط به نوع گیربکس این خودروی هیبریدی است، در سمت راست درِ صندوق خودنمایی می کند.

ابعاد خودرو

هاوال B07 دارای طول، عرض و ارتفاعی به ترتیب برابر با ۴۷۷۱، ۱۸۹۵ و ۱۷۲۵ میلی متر است و فاصله محوری آن هم ۲۸۰۰ میلی متر عنوان شده است. رینگ های ۱۹ اینچی نیز از دیگر موارد قابل توجه در این کراس اوور به شمار می آیند.

 

مشخصات فنی

برای هاوال B07 از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۱۳ اسبی به همراه یک موتور برقی استفاده شده است، اما این تمام ماجرا نیست، چراکه این خودرو در نسخه فول تر از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۱۵۱ اسب بخاری به همراه یک موتور برقی بهره گرفته شده است.  این خودرو در حالت تمام برقی در نسخه اول قادر به پیمایش ۴۴ کیلومتر و در نسخه دوم قادر به پیمایش ۸۶ کیلومتر است.

اسب بخار

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar