با کیفیت‌ترین خودروهای تولید سال ۹۷

بروزرسانی در: چهارشنبه 13 آذر 98 ساعت 21:29
با کیفیت‌ترین خودروهای تولید سال 97

نتایج ارزیابی جامع ۳ خودرو در سال ۱۳۹۷ از طرف شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران اخیراً منتشر شده است.

بر اساس این گزارش جامع در بخش خودروهای سواری خودروها در دسته‌های قیمتی گوناگون مورد بررسی قرار گرفتند و در دسته قیمتی یک، پژو ۲۰۰۸ ، مزدا ۳ و سووزکی گرندویتارا موفق به کسب ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی شدند. در سطح قیمتی دو، ۵ خودرو کیا سراتو، هیوندای اکسنت، هیوندای i20، هاوال H2 و هایما S7 اتوماتیک موفق به کسب ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی شدند و در رتبه‌های برتر قرار گرفتند. همچجنین در سطح قیمتی دو خودروهای جک S5، تیگو۵، جک S3 و ام وی‌ام X33 با کسب ۳ ستاره از ۵ ستاره در رتبه‌های بعد قرار دارند.

تنها FAW B30 موفق به کسب ۴ ستاره شد و چانگان CS35، برلیانس H330 و چری آریزو ۵ موفق به کسب ۳ ستاره شدند و لیفان X60 و ام وی‌ام X22 تنها ۲ ستاره کیفی کسب کردند.

سطح قیمتی ۴ با ۲۴ خودرو پرترافیک‌ترین بازه برای بررسی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد بوده است. در این سطح ۶ خودرو پارس تندر، رنو ساندرو اتوماتیک، تندر پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر پلاس و پژو ۲۰۷ موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شدند و خودروهای دنا، ام وی‌ام ۳۱۵، دانگ فنگ H30، سورن، سمند، پژو پارس، پژو ۴۰۵، تیبا ۲، تیبا و ساینا با کسب ۲ ستاره کیفی در قعر جدول گروه قیمتی ۴ قرار گرفتند.

سطح قیمتی ۵ که متعلق به خانواده پراید است نیز با ۲ ستاره کیفی برای همه مدل‌ها در سال ۱۳۹۷ به کار خود پایان داده است.

جزویات نتایج ارزیابی این شرکت نشان می‌دهد که پژو ۲۰۰۸ با ۱۶.۲۶ امتیاز منفی با کیفیت‌ترین خودرو تولید داخل در سال ۱۳۹۷ بوده است و در بخش وانت هم پیکاپ فوتون با ۷۶.۱۹ امتیاز منفی با کیفیت‌ترین وانت تولیدی در سال ۹۷ نام گرفته است.

عصر خودرو

 

بی کیفیت‌ترین و با کیفیت‌ترین خودروهای داخلی و مونتاژ / فروردین ۹۸

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "با کیفیت‌ترین خودروهای تولید سال ۹۷"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمد رضا
مهمان

اشتباه کردین ، ایکس ۳۳ ۲ ستاره داره و ایکس ۲۲ ۳ ستاره داره